Jedině DSSS zatočí s imigranty a ochrání naše obyvatelstvo

19022224_531268163930478_567037003_n 28. srpna 2017 Jistě většina z vás zaznamenala ve zpravodajství informaci z Itálie, kde čtyři imigranti z Afriky brutálně napadli mladý pár z Polska, kdy muže zmlátili do bezvědomí a jeho partnerku několikanásobně znásilnili a poté ještě několikrát udeřili do tváře v době, kdy v letovisku Rimini leželi na pláži a užívali si poslední den dovolené.

Nyní si tisíce lidí kladou otázku, jak tuto problematiku řešit? Co s nimi? Jak se zachovají současní vládnoucí politici? A já vám odpovím - současní vládnoucí demokraté s tím neudělají nic. Ne že by nebylo řešení, ale v jejich případě se jedná pouze o nezájem to řešit. Navíc nemůžeme chtít od někoho, kdo tento stav způsobil, aby ho také odstranil; to je přece proti logice.

Součástí volebního programu DSSS je jasné a radikální řešení. Pro imigranty bychom vytvořili pracovní tábory, kde by si jednak odpracovali svůj pobyt v Evropě, než budou muset nastoupit povinnou deportaci do svých rodných zemí po uklidnění situace v nich, a kde by se také nedostali do styku s běžným obyvatelstvem, které by nebylo vystaveno riziku, že další oběť si imigrantská zvěř najde právě mezi ním.

Tento případ není jediný a určitě ne poslední, proto ten, komu není lhostejný osud Evropy a budoucnosti našich dětí i těch, které se teprve narodí, je povinen proti tomu zakročit. Dříve by nastal čas pro pozdvihnutí zbraní, dnes stačí pouze ve volbách dát hlas straně, která je ochotna to řešit a tou stranou je jedině DSSS, dostatečně radikální a nekompromisní na to, aby vyhnala všechny parazity z Evropy.

Lukáš Brandtner