Bouma (NÁR.SOC.): Děravá loď zvaná EU

Bouma 15. září 2017 Snahy evropských politiků, včetně předsedy Evropské komise J. C. Junckera na zachránu jedné lodi zvané Evropská unie, by mnozí mohli považovat za logické. Jenomže má to háček. Loď, na které se nacházíme, nemá na svém trupu jednu díru, ale hned několik tak velkých, že oprava není možná, neboť loď nabírá rychle vodu a není nic, čím by se daly díry ucpat.

Jako první si toho všimla Velká Británie a využila jeden z mála záchranných člunů, který se na lodi nacházel, aby se neutopila, když loď je už ze dvou třetin potopená. Přičemž se z bruselských míst varovalo: „Neopouštějte loď, jsou ve vodě žraloci!“ A světe, div se, oni tam nebyli.

Nebojme se a nenechme se také zastrašovat či vydírat nesmysly. Naši hrdost a to, že jsme občané České republiky, národa s krásnými tradicemi a kulturou, nemůžeme nechat potopit až na úplné dno oceánu. Tím by u nás skončila svoboda a demokracie. Diktatura a vyhrožování západní Evropou sankcemi a pokutami nás nesmí rozdělit a musí skončit. My se nenecháme! My máme kuráž se bránit! I proto podpořte v nadcházejících parlamentních volbách národní opozici a suverenitu volbou čísla 28!

Lukáš Bouma, lídr kandidátky DSSS s podporou Národních socialistů pro volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR v Kraji Vysočina