Celostátní porada DSSS ve znamení imigrační krize

Dsss-pridej-se-k-nam 29. června 2015 Zástupci místních a krajských organizací Dělnické strany sociální spravedlnosti (DSSS) se v sobotu 27.6. sešli v Praze na pravidelné celostátní konferenci, aby zhodnotili uplynulé období od březnového stranického sjezdu.

Předseda DSSS Tomáš Vandas seznámil přítomné delegáty s průběhem pátečního protiimigračního shromáždění v Brně, které zhodnotil jako velmi úspěšné. Dále hovořil o výhledech stranické práce do dalšího období, přičemž zdůraznil důležitost přípravy na krajské volby, které se uskuteční v příštím roce. 

Téma imigrace, a z ní plynoucí hrozby pro Českou republiku, bylo hlavním tématem porady. DSSS bude i nadále aktivně vystupovat proti přijímání imigrantů na naše území, místní a krajské pobočky, stejně tak jednotliví aktivisté, budou sbírat podpisy pod petici (ke stažení zde), která by měla dát vládě najevo, že lidé nesouhlasí ani s kvótami ze strany Bruselu, ani s dobrovolným přijímáním cizinců, které avizoval premiér Sobotka.

Na poradě byl také k dispozici náborový leták „Přidejte se k nám“(ke stažení zde), jehož distribuce mezi občany bude náplní práce MO a KO v dalším období.

Tiskové centrum DSSS