Dítě mezi homosexuály - pokusná rodina ČSSD

Dítě mezi homosexuály - pokusná rodina ČSSD23. dubna 2014 Radikální levicový aktivista a současný ministr pro lidská práva Jiří Dienstbier (ČSSD) a skupina jemu podobných poslanců chtějí v květnu předložit novelu, podle níž by si homosexuálové mohli osvojit potomka svého protějšku.

Partneři stejného pohlaví jsou podle Dienstbiera pro dítě „rovnocennými rodiči“. Rodinu „snů“ podle sociální demokracie chce její ministr realizovat již v tomto volebním období, do budoucna je i pro to, aby homosexuální páry mohly adoptovat „cizí“ děti.

Spoluautorem zvrhlého návrhu je právník Petr Kalla, podle nějž novela nezakládá automatické právo na osvojení, jen zrovnoprávní homosexuální páry v osvojovacím řízení. Nutno podotknout, že pan (či paní) Kalla není pouhým nezaujatým právníkem. O vlastních sexuálních prožitcích se minulý rok rozpovídal pro server iDNES. Více

Dělnická strana sociální spravedlnosti rozhodně odmítá jakékoliv pokusy o likvidaci tradiční rodiny a vytváření jakýchsi asociálních „náhražek“, které jdou proti přírodním i etickým principům.

Pokusy a experimentování s dětmi, které mají podle zvrácených myšlenek ministra Dienstbiera a jeho homosexuálních kamarádů vyrůstat v prostředí dvou tatínků či dvou maminek, nemají ve svém principu daleko k obdobným šíleným experimentům z doby první poloviny 20. století.

Vládní ČSSD, navzdory mnoha falešným slibům, neučinila za dobu dvacetiletého parazitování na státním rozpočtu (v podobě milionových dotací pro stranu a její nikdy nepracující kumpány) absolutně nic pro podporu klasické rodiny, která jediná zaručuje život a existenci národa.

V době, kdy se potýkáme s vymíráním, nízkou porodností a vážnými existenčními problémy do budoucna, zaobírá se ČSSD myšlenkou života dětí mezi homosexuály. Zastavme tyhle zločince a devianty, než bude pozdě!

Martin Kněžický