DSSS – národní alternativa pro parlamentní volby

Img_20170429_111958 14. června 2017 Říjnové parlamentní volby se budou konat ve zjitřené atmosféře domácí politiky, ale i politiky zahraniční. Občané republiky budou rozhodovat o tom, jestli bude pokračovat oligarchizace politiky, a tím i celého veřejného prostoru, kdy se finanční magnát Babiš netají ambicí vládnout neomezeně a mít i na Hradě svého člověka, který s ním bude spolupracovat na „úpravě“ ústavy. Ve hře budou samozřejmě i uprchlické kvóty, které dnes socialisté ve strachu před blížícími se volbami halasně odmítli, ale samozřejmě se hodlají bruselskému diktátu podvolit. Jednak z vrozené unijní podlézavosti a za druhé, že jim to nařídí jejich socialistická internacionála v bruselském parlamentu. Půjde také o to, jak se bude rozdělovat státní rozpočet v době, kdy je ekonomika v kondici a tak by se mělo investovat do dopravní infrastruktury, vzdělanosti a ekologie. Zatím koalice přidává státním zaměstnancům a celkově zbytečně „projídá“ současnou prosperitu.

Jakou úlohu v tomto kotli problémů, vizí, nebezpečenství, naděje a nenávistných útoků bude hrát Dělnická strana sociální spravedlnosti (DSSS)? Svojí jasnou a neměnnou úlohu – jediné skutečné národní opozice v republice. Naše strana to má před volbami oproti jiným stranám v něčem jednoduché. My nemusíme hledat témata do předvolební kampaně, nemusíme zadávat drahé předvolební průzkumy o náladách obyvatelstva, abychom se podle toho do voleb zařídili, a hlavně nemusíme se před voličem chlubit, že „vsadíme na kontaktní kampaň a naši kandidáti budou mezi voliči“.

DSSS své názory nemění, témata naší politické práce neupravujeme podle vrtošivé nálady občanů a politická shromáždění pořádáme i mimo předvolební čas, a to vždy na aktuální téma či problém, kdy se obyvatelé ocitají sami, opuštěni povýšenou státní správou. Kampaň máme vždy kontaktní, my nemusíme scházet z výšin stranických sekretariátů anebo správní rad, protože všichni my, DSSS, jsme neustále s lidmi této země. Známe jejich problémy, protože je mnohdy žijeme s nimi a tak jim rozumíme, a proto předkládáme vždy takové programové body, které pomohou obyvatelům této země. Poctivým Čechům a Moravanům. To, že se to mnohdy nelíbí neziskovkám, politické policii a kolaborantské státní správě, tak to je nám jedno, protože to vlastně považujeme za vyznamenání, že svojí práci děláme dobře.

Mnozí z nás dobře vědí, jak je mnohdy těžké být členem či aktivistou DSSS, ale vždy nám pomáhá vědomí zavedené značky, která se za bezmála patnáct let působení v politice stala jasným symbolem radikální, přímé, ale vždy poctivé nacionální politiky. Pro stále větší počet obyvatel státu je značka DSSS synonymem pro radikální názory, které mají místo v dnešní rozbouřené době. My nemusíme mít na plakátech na sobě trička s nápisem – optimista, maximalista či pesimista. O nás každý ví, že nosíme trička s nápisem: nacionalista.

Důležitým signálem pro voliče je také fakt, že umíme své názory a programové body přetavit do skutečnosti, dokážeme je přenést do reálného života a konkrétní lidé, občané z toho mají užitek. Mám na mysli obce a městečka, kde máme své zastupitele. Konkrétně v severočeském Duchcově se bezpečnostní situace v městě zlepšila, až když zástupce DSSS v „koaliční vládě“ dostal na starost bezpečnost ve městě. Gangy nepřizpůsobivých, podporované přeplácenými neziskovkami přestaly terorizovat pracovitou, slušnou většinu. Nepřizpůsobiví se stáhli do svých vybydlených brlohů a trávníky a ulice se staly bezpečným místem pro setkávání slušných obyvatel města. V Duchcově se úklid vydařil! A nejen tam, protože i v ostatních obcích jsou dělničtí zastupitelé zárukou poctivosti a odvahy.

Je smutnou pravdou, že mnohé názory DSSS, které by byly třeba před pěti lety důvodem k trestnímu stíhání, dnes slyšíme od „ctihodných konzervativních politiků“, kteří se je nestydí předkládat jako spásná řešení pro republiku. To mějme na paměti a vysvětlujme to voličům, že razance ministra vnitra Chovance vůči uprchlíkům či „obrana národních zájmů“ a lá ODS je pouhou kopií a recyklací dělnických názorů. Když předseda strany Tomáš Vandas hovořil v Brně roku 2009 o „uprchlické vlně tsunami“, tak profesor Fiala a s ním i tehdejší ODS přemýšlela, jak nejrychleji přijmout euro a jak býti ještě více pro EU. A současný politický podnikatel Okamura? Ten se věnoval kšeftování s japonskými nudlemi a sójovou omáčkou...

DSSS je jedna z nejsilnějších národních stran a je naší nezpochybnitelnou ambicí potvrdit naše první místo mezi nacionalistickými stranami v republice. Své zkušenosti nemáme jenom z práce na domácí politice, ale také samozřejmě čerpáme i mezinárodní zkušenosti, protože jak je všeobecně známo, je DSSS členem Aliance pro mír a svobodu (APF), což je frakce v bruselském europarlamentu, která sdružuje nejenom europoslance evropských nacionalistických stran (kupř. německá NPD či řecký Zlatý úsvit), ale také i další evropské pronárodní subjekty. Samostatnou kapitolou je naše spolupráce se slovenskou parlamentní Ĺudovou stranou – Naše Slovensko, kde se intenzivní politická spolupráce se slovenskými kamarády přetavila na opravdovou kamarádskou a lidskou rovinu, kdy slovenští národovci nám pomohou v parlamentní kampani a my jim zase pomůžeme v kampani na županské volby. A právě mezinárodní zkušenosti a znalost evropské nacionální politiky nám dává jistotu, že politické změny v současném demoliberálním prostředí jsou životní nutností, kdy je nutné navrátit republiku z rukou politických šíbrů, nadnárodních koncernů a politických velkokapitalistů do rukou lidu této země.

Do parlamentních voleb vstupuje DSSS jako jednotný tým, který se soustředí plně na výsledek a kampaň. Neztrácíme čas zákulisními boji o to, kdo bude lídr tam či onde. My pracujeme po celé čtyři roky a za ten čas se bezpečně pozná, kdo je krajským lídrem a kdo není. Takže není místo pro nějaké uplakané vztekání toho, kdo si brousil zuby na první místo krajské kandidátky. Vyhrň si rukávy a v příštím období všem ukaž, že si to zasloužíš!

Volebním celostátním lídrem DSSS do parlamentních voleb je předseda strany Tomáš Vandas. V kampani budou pokračovat jeho cesty napříč republikou, kde se bude setkávat s občany a vysvětlovat jim politiku naší strany.

Úkolem pro členy a příznivce DSSS je neúnavně vysvětlovat naše názory a programové body. Je nutné přesvědčit voliče, kteří nechtějí jít k volbám. Ten, kdo dnes nechce jít k volbám, tak volí Babiše, Sobotku a další. Prostě volí všechny ty, které nechce, odmítá je a nesouhlasí s nimi. Právě těch, kdo nechtějí jít k volbám se právě nejvíce týkají současné problémy. Ukažme jim směr a smysl, že mohou s čistým svědomím jít hlasovat a volit kandidátku národní a sociální, kandidátku DSSS. S odvahou a odhodláním, s důvěrou do budoucnosti a poučením z minulosti – volíme kandidáty DSSS! Strany, která byla první proti imigraci!

Jiří Štěpánek, výkonný místopředseda DSSS