DSSS je zárukou suverenity, zve k volbám jihomoravský lídr Lamprecht

14102709_1119019098189818_665902855354617158_n 1. září 2016 Je to jen pár dní, co naše vláda – ta samá vláda Sobotky a Babiše, která se honosí odmítáním kvót, ta stejná vláda, která se ústy Sobotky, Babiše a ministra Chovance chvástá, že nebudeme přijímat žádné uprchlíky, tak s poklidem schválila investici více než půl miliardy korun k integraci 6000 uprchlíků, které dle kvót v nejbližších letech přijmeme. To není v nějakém jednání, to už je vládou odsouhlasená věc!

DSSS na to říká jasné ne! Žádné výjimky, žádní uprchlíci!

Dělnická strana sociální spravedlnosti je mj. členem mezinárodní strany sdružující evropské národní strany odmítající islamizaci Evropy, totiž Aliance pro mír a svobodu. Jejím členem je například Kotlebova Ludová strana naše Slovensko, řecký Zlatý úsvit, italská Forza nuova anebo Národně demokratická strana Německa (NPD). I díky této spolupráci máme dobrý přehled o situaci v západní Evropě. DSSS nikdy nedovolí, aby situace v naší zemi vypadala jako v Londýně, v Paříži nebo v Kolíně nad Rýnem. A to i třeba za cenou chladnokrevného nesoucitu. Takhle nesmíme nikdy dopadnout!

Vážení spoluobčané, rozhodnutí je ale ve Vašich rukou. Začíná to 6000 uprchlíky a končí to pařížským babylonem strachu. Až se z naší země stane cílová oblast tisíců uprchlíků, bude pozdě naříkat. Vážná hrozba požaduje radikální a tvrdé jednání. Neexistuje strana, která by byla větší zárukou svobody a suverenity České republiky, než je Dělnická strana sociální spravedlnosti.

DSSS dlouhodobě jasně požaduje, aby naše země neposílala peníze na podporu tzv. uprchlíků, nýbrž aby podporovala mladé rodiny. DSSS léta nabádá, aby policie efektivně řešila kriminalitu a stejně tak dělnická strana odmítá nadřazování bruselských pravidel našim tradičním zvyklostem i zákonům.

Jasně a stručně – DSSS bojuje za suverénní a svobodnou Českou republiku. 7. a 8. října máte i Vy možnost spolurozhodnout, kam se bude naše země ubírat.

Erik Lamprecht
místopředseda DSSS a kandidát na hejtmana Jihomoravského kraje