DSSS k povinným kvótám: Sobotkova vláda by měla podat demisi

Dsss 22. září 2015 Dělnická strana sociální spravedlnosti (DSSS) považuje dnešní diktát ministrů vnitra členských států Evropské unie o zavedení povinných kvót na rozdělení migrantů za nesmyslné rozhodnutí, dokazující neschopnost unie řešit imigrační invazi. Bude zajímavé sledovat, jakým způsobem chce unie tento plán realizovat. Budou se snad migranti rozvážet po Evropě v zapečetěných vlacích do cílových stanic?

Současně s tímto rozhodnutím EU vyzýváme vládu České republiky, aby podala demisi. Byla to totiž zejména dnes vládnoucí sociální demokracie, která prosadila schválení Lisabonské smlouvy, jejíž společná imigrační politika zavedení kvót umožňuje. ČSSD je tedy (mj. s ODS,  lidovci a TOP 09) hlavním viníkem současného stavu, kdy je naše republika degradována na pouhý evropský region, o němž se rozhoduje v Bruselu bez ohledu na názor českých občanů.  

Za současné situace vidíme budoucnost České republiky mimo Evropskou unii, kterou bychom měli co nejrychleji opustit. Totalitní praktiky, kdy se rozhodovalo o nás bez nás, již z naší historie známe.

DSSS říká NE federální a totalitní Evropské unii, ANO Evropě samostatných a suverénních států!  

Za Výkonný výbor DSSS:

Mgr. Tomáš Vandas, předseda DSSS

K tématu:

Ministři vnitra EU většinově schválili kvóty na rozdělení migrantů