DSSS podala kandidátku pro volby do EP

Dsss2 18. března 2019 Dělnická strana sociální spravedlnosti (DSSS) dnes odevzdala kandidátní listinu pro volby do Evropského parlamentu, které se uskuteční ve dnech 24. a 25. května 2019. DSSS kandiduje za podpory politické strany NÁRODNÍ FRONTA a název kandidátky zní: Dělnická strana sociální spravedlnosti – Za národní suverenitu!

Lídrem kandidátky je předseda DSSS Tomáš Vandas, kterému kryjí záda olympijský vítěz Ota Zaremba a výkonný místopředseda Jiří Štěpánek. Na dalších čelných místech jsou rovněž místopředsedkyně DSSS Alena Poláčková, zastupitel města Větřní Roman Pospíšil či radní města Duchcova Jindřich Svoboda.  

„Jsem přesvědčen, že nabízíme kvalitní kandidáty, kteří jsou zárukou spolehlivosti a dobré prezentace národního programu, který prosazujeme dlouhodobě. DSSS, jako tradiční nositelka národního programu, je nadějí a alternativou vůči zprofanovaným parlamentním stranám. Je nutné kolaboranty v Evropském parlamentu, kteří reprezentují Českou republiku, vyměnit za skutečné vlastence. I proto apeluji na občany, aby šli k volbám,“ uvedl předseda DSSS Tomáš Vandas.  

Co se týká volebního programu, DSSS dlouhodobě prosazuje opuštění Evropské unie, která smeřuje k vytvoření totalitního jednotného státu, a prosazuje návrat ke spolupráci samostatných a suverénních států v hospodářské oblasti. Rovněž odmítáme zavedení eura místo koruny. 

Tiskové centrum DSSS