DSSS podpořila protest v Chemnitzu

Dscn3239 2. září 2018 Zástupci Dělnické strany sociální spravedlnosti (DSSS) podpořili  v sobotu 1. září protesty v Saském Chemnitzu. Delegace členů a sympatizantů, v níž byli například místopředseda DSSS Jiří Froněk či předseda MO DSSS Nové Hamry Tomáš Kozák, vyrazila do Chemnitzu v rámci podpory a solidarity s Němci na plánované demonstrace.

V 16 hod. podpořili demonstraci skupiny PRO CHEMNITZ, kde se naši členové dokonce podíleli aktivně na pořadatelské službě tohoto usk...upení. Po zhruba hodinových projevech a skandování byla tato akce ukončena a šlo se podpořit další akci vládní strany AFD. Tato demonstrace čítala několik projevů řečníků a šlo se na krátký pochod městem, kde došlo k několika potyčkám demonstrantů s provokatéry a následně i s policií. Po výzvě k rozpuštění shromáždění docházelo k několika dalším strkanicím a ve večerních hodinách i k ostřejším střetům demonstrantů a policie.

Němečtí občané našim členům nesčetněkrát přišli vyjádřit podporu za účast a nešetřili slovy díků. V důsledku zrádcovské politiky v Evropě, jak ji praktikují bruselští kolaboranti, bylo dobře vidět, jak bude vypadat situace do budoucna: protesty občanů a násilí ze strany ozbrojených složek, jako to nyní je k vidění v Chemnitu, kde místním občanům došla trpělivost, nechat se neustále terorizovat muslimskými uprchlíky. Naši aktivisté jsou i nadále připraveni takové protesty podpořit.

Tiskové centrum DSSS