DSSS v Berlíně: Společně za Evropu národů

21641666_1975045242766446_1473698465_n 18. září 2017 V sobotu 16. září se delegace Dělnické strany sociální spravedlnosti (DSSS), ve složení výkonný místopředseda Jiří Štěpánek, tajemník Erik Lamprecht a člen Republikové smírčí a rozhodčí komise Libor Sojka, zúčastnila celoněmeckého setkání na centrále Národně demokratické strany Německa (NPD) v Berlíně. Setkání bylo uspořádáno ve vrcholící parlamentní kampani do německého Bundestagu, jako poděkování všem funkcionářům a členům NPD, kteří vedou nelehký předvolební boj ve všech německých městech a obcích.  

Delegace DSSS byla srdečně přivítána europoslancem za NPD Udo Voigtem, který připomněl loňskou krajskou předvolební kampaň a zavzpomínal na srdečné přijetí ze strany DSSS a Národních socialistů. Se zdravicí vystoupil i tajemník DSSS Erik Lamprecht, který za potlesku zúčastněných prohlásil, že „minulost nás nesmí rozdělovat, ale současnost nás musí spojovat!“

Europoslanec Udo Voigt ve svém projevu seznámil posluchače s ústrky, obstrukcemi a bojkotem NPD ze strany státních úřadů, policie ale i pochopitelně médií. „V naší politické práci nás nesmí nic zastavit, jde o budoucnost Německa a my budeme pokračovat v boji“, řekl za bouřlivého souhlasu přítomných.

Během akce přišel další vzácný host, a to viceprezident Aliance pro mír a svobodu (APF) Nick Griffin, který přijel podpořit německé přátele v předvolební kampani a tím demonstroval sepětí evropských národů, které musí mezi sebou spolupracovat, aby zachránily Evropu před liberálně multikulturní zkázou a zmarem. Ve společném rozhovoru s Udo Voigtem a Nickem Griffinem byla delegace DSSS pověřena vyřídit srdečné pozdravy předsedovi strany Vandasovi, ale také poslat přání mnoha sil a zachování odvahy všem členům a příznivcům DSSS v jejich nelehkém politickém boji za národní suverenitu vlastního národa. Oba politici se živě zajímali o současnou politickou situaci v naší republice a vyjádřili pevné přesvědčení, že volební výsledek DSSS bude co nejlepší.

Berlínské setkání ukázalo, že DSSS patří do velké rodiny evropských nacionalistických stran, které bojují za Evropu národů za Evropu, která nebude ohrožována teroristy, blouznivými liberály, vlastizrádnými politiky a imigranty!

Tiskové centrum DSSS