DSSS v zastupitelstvech: Dokázali jsme, že to umíme

Dsssnove-barevne_2 7. června 2018 Do podzimních komunálních voleb půjde Dělnická strana sociální spravedlnosti (DSSS) s jasným cílem. Předložit občanům v mnoha obcích a městech program pořádku, obnovy a bezpečnosti. Česká a moravská města se potýkají s mnohými problémy, které přináší dnešní složitá a nebezpečná doba. Ano, celospolečenských problémem je imigrace, která hrozí zaplavit naše historická města a z malebných vesnic učinit imigrantská doupata. Občany, ale také dnes a denně trápí osobní bezpečnost.

Prostě se u sebe v rodných obcích necítí dobře, protože jsou ohrožováni oni a jejich blízcí. V mnohých městech vyrostly průmyslové zóny, kam jsou pracovními agenturami dováženi zahraniční zaměstnanci většinou z balkánských zemí, kteří po práci v montovnách vpadávají do měst, kde páchají výtržnosti v alkoholovém či drogovém opojení. Ubytovny, kde tito kriminálníci bydlí, jsou brlohy plné násilí, alkoholu a drog. Pokud by se vše toto dělo pouze v ubytovnách, tak můžeme říci: co je nám do nich. Jenže…Tyto bandy Rumunů, Bulharů a dalších, táhnou městem a terorizují české obyvatele na ulicích. Dá se říci, a není to nadsázka, že českými ulicemi teče česká krev. Proto program bezpečnosti bude pro naše kandidáty prioritní.

V komunálních volbách má DSSS  na čem stavět. Mandáty v Duchcově a v jihočeském Větřní nás zavazují znovu uspět a rozšířit počet zastupitelů. Kandidatura předsedy Vandase v Ústí nad Labem je také reakcí místních lidí na neutěšenou bezpečnostní situaci ve městě, které je sužováno nepřizpůsobivými, kteří vytvářejí ghetta plná špíny a zločinnosti. Voličům můžeme plně ukázat, že komunální politiku umíme, že se o bezpečnost místních postaráme, a to zcela zákonně a předpisově. DSSS nikdy planě neřečnila, ale vždy konala! Po celou dobu své existence požadujeme změny. Změny politické, společenské a kulturní. Vždy tyto změny chceme uskutečnit cestou politickou, cestou voleb. A víme, že kupříkladu náš bezpečnostní program funguje a že zvolení zástupci za dělnickou stranu pracují ku prospěchu obyvatel dané obce.  

Severočeský Duchcov je toho jasným důkazem, kde zastupitelé za DSSS převzali bezpečnostní agentu města a v Duchcově se za celé volební období nestalo jediné loupežné přepadení, nepřizpůsobiví z řad cikánského etnika díky městským vyhláškám negrilují na trávnících, nepořvávají okolo půlnoci po ulicích a nepopíjí alkohol na veřejných místech. Z duchcovské městské policie se stal sbor strážníků, kteří bdí nad celkovou bezpečností a nejsou pouhými kontrolory parkování. I ve Větřní jsou zastupitelé za DSSS jedinými ochránci místních před nepřizpůsobivými z ubytoven. Plné mítinky DSSS ve Větřní jsou důkazem toho, jak výborná a důsledná práce je místních zastupitelů, členů a příznivců.

DSSS je vždy ochotna spolupracovat s každým, kdo má blízký program a názory na současnou situaci. Parlamentní volby, Duchcov či dnes Čisté Ústí jsou jasným důkazem, že se neuzavíráme do jakési nacionalistické ulity a nezastáváme zpozdilé a zkrachovalé názory nespolupracovat s nikým mimo „nacionalistické jádro“. I v letošních komunálních volbách, které budou 5. a 6. října, sestavujeme kandidátky v některých obcích se spřátelenými subjekty. Ukazuje se, že DSSS je vítaným politickým partnerem, který drží slovo. Za celou svojí existenci dělnická strana vždy stála na straně občanů a konkrétními činy se snažila o nápravu věcí veřejných. Chceme změny radikální, nekompromisní a důsledné.

DSSS se nebojí převzít politickou odpovědnost v obcích. DOKÁZALI JSME, ŽE TO UMÍME!

Jiří Štěpánek, výkonný místopředseda DSSS