DSSS: Britové volili svobodu. Europohřeb začíná

Pryc-s-eu-2 24. června 2016 Dělnická strana sociální spravedlnosti (DSSS) považuje rozhodnutí Britů o vystoupení z Evropské unie za volbu svobody před dosud trvajícím diktátem Bruselu. I přes zastrašování, hrozby a mediální masáž, kterých jsme byli před britským referendem svědky, zůstalo odhodlání Britů pevné a nezlomné. DSSS k takovému kroku upřímně gratuluje.

Rozhodnutí Velké Británie opustit EU je jasným signálem. Signálem nikým nevoleným elitám, že občané mají dost příkazů, směrnic a ztráty suverenity, a přejí si návrat k tradiční Evropě, tzn. Evropě založené na národní hrdosti, tradicích a spolupráci suverénních států. Je to rovněž signál i pro ostatní státy, aby se pokusily vydat stejným směrem jako Britové, a opustily bruselské okovy.

Dělnická strana prosazuje, jakožto představitelka české národní opozice, odchod z unie a návrat všech pravomocí, které náležejí skutečně svobodné zemi. Vyzýváme premiéra české vlády pana Sobotku, Poslaneckou sněmovnu a Senát, aby byly zahájeny kroky k vypsání referenda o vystoupení České republiky z EU.

Dnes jsme svědky europohřbu, ale přesto se usmíváme a prožíváme pocity radosti nad tím, že boj za Evropu, národní a sociální, není ztracen.  

Mgr. Tomáš Vandas, předseda DSSS