DSSS: Pařížské inferno je dalším důvodem k zastavení imigrace

Dsss 14. listopadu 2015 Dělnická strana sociální spravedlnosti (DSSS) považuje nejnovější teroristické útoky v Paříži, při kterém islámští fanatici vraždili nevinné lidi, za další z mnoha důvodů k zastavení imigrace na evropský kontinent.

Důsledek neschopnosti evropských vládnoucích politiků, kteří neumí řešit imigrační invazi a šíření nenávistné islámské ideologie, nyní vyúsťuje v narůstající terorismus. Vize multikulturní společnosti je nesmyslná a Evropa se musí začít bránit, nebo pařížské inferno bude jen slabým začátkem toho, co nás v budoucnu čeká. Dnes je to Paříž, zítra to může být Praha.

DSSS považuje za nezbytné ukončit imigraci do Evropy a zahájit totální deportaci všech muslimů z evropských zemí. Jde o naši bezpečnost, o naši kulturu, a je potřeba okamžitě a nekompromisně konat v zájmu naší budoucnosti.

Je také zarážející, že v době, kdy v Paříži umírali v ulicích lidé, bylo jedinou starostí České televize to, aby tyto události nevedly k nárůstu popularity tzv. xenofobních stran. To svědčí o skutečnosti, že veřejnoprávní statut této televize neexistuje.  

Mgr. Tomáš Vandas, předseda DSSS

K tématu:

Paříží otřásl teror, kolem 120 mrtvých