K 50. narozeninám Tomáše Vandase. Politika, nacionalisty a člověka

Dsssnove-barevne_2 2. března 2019 V neděli 3. března oslaví významné životní jubileum předseda Dělnické strany sociální spravedlnosti (DSSS) Mgr. Tomáš Vandas. Své padesáté narozeniny si připomene uprostřed práce a plného nasazení. Ve víru práce vlastenecké a stranické. Připomínáme si narození vůdčí osoby současné české nacionální scény a skutečného opozičního představitele nacionálních sil v republice. Je tomu již šestnáct let, co stojí Tomáš Vandas v čele dělnické strany a za tu dobu dovedl stranu mezi etablované politické subjekty na české politické scéně, se kterými se musí v každých volbách počítat. Není to jen oněch šestnáct let v čele „dělníků“, ale je to i deset let předtím, kdy sbíral politické zkušenosti a dovednosti v parlamentní opoziční straně. Takže můžeme mluvit o více něž pětadvacetileté politické práci pro národ a republiku.

Jestli něco charakterizuje předsedu strany Vandase, tak je to jeho neměnnost názorů, pevnost v myšlenkách a čestnost v činech. Důkazem jeho politické pravdy je jeho účelově politicky motivované trestní stíhání, kdy ho liberální vládnoucí režim postavil i s jeho spolubojovníky před soud za jeho vizionářské názory na blížící se uprchlickou krizi. Daleko před dnešními „bojovníky“ proti imigraci a za Evropu národů přesně formuloval, co nás čeká. Mnozí z těch, kdož mu ze sekretariátů parlamentních stran spílali, dnes o tom hovoří běžně na náměstích, v televizních debatách, a jsou na to náležitě pyšní. Politický styl Tomáše Vandase je odmítání chytráckého lavírování a účelového měnění postojů a názorů.

Poctivá politická práce na domácím politickém kolbišti byla také oceněna v zahraničí, kdy byl jednomyslně zvolen členem předsednictva Aliance pro mír a svobodu, což je uskupení evropských nacionalistických a protibruselských politických stran, kde jsou zastoupeny i politické strany, mající své zástupce v Evropském parlamentu, na jehož řečništi mohou hájit zájmy skutečné Evropy a být hlasem proti imigraci a bezbřehému multikulturalismu. Dělnická strana sociální spravedlnosti svoji politickou činnost tak rozvíjí i na mezinárodním poli.

Nelze samozřejmě nezmínit spolupráci se slovenskou parlamentní stranou Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko. Politická spolupráce trvá již přes deset let, protože v roce 2008 byl Marian Kotleba přítomen shromáždění Dělnické strany v Litvínově, kde se „dělníci“ zastali obyvatel na janovském sídlišti, kteří byli ohrožováni cikánskými asociály a nepřizpůsobivými. Dnes je spolupráce s ĽS Naše Slovensko již na bázi osobní a přátelské, důkazem budiž i časté návštěvy Mariana Kotleby a poslanců jeho strany na akcích Dělnické strany sociální spravedlnosti politických i soukromých. Vandas a Kotleba jsou společnými přáteli a nezdolnými nacionalistickými bojovníky současné Evropy.

Je samozřejmé, že DSSS není jen předseda Vandas, že jsme společný tým, který jednotně pracuje a spolupracuje. Všichni ale víme, že se nám pracuje v našem nelehkém díle obnovy samostatnosti republiky lépe, když máme v čele našeho hnutí takovou osobnost, která je pro nás autoritou politickou i lidskou. Předseda Vandas je jednotící silou naší strany.

Do dalších let přejeme předsedovi strany Vandasovi hodně zdraví a osobní spokojenosti. Přejeme mu hodně sil, elánu a odhodlání v boji o spravedlivou a suverénní Českou republiku.

Za Dělnickou stranu sociální spravedlnosti:

Jiří Štěpánek, výkonný místopředseda