Kandidátku DSSS povede v Ústeckém kraji předseda Vandas

Petr Benda a Tomáš Vandas 26. května 2016 Předseda Dělnické strany sociální spravedlnosti (DSSS) Tomáš Vandas bude lídrem kandidátky pro podzimní krajské volby v Ústeckém kraji.

Spolu s DSSS budou na kandidátce i zástupci strany Národní socialisté - LEV21 a dvojkou na kandidátce pak bude statutární místopředseda národních socialistů Petr Benda. Na třetím místě bude kandidovat radní z města Duchcov za DSSS Jindřich Svoboda. Na kandidátce DSSS budou dále kandidovat členové politických stran Čisté Ústí a NÁRODNÍ FRONTA.

„Ústecký kraj je pro nás prioritou, a proto jsem se rozhodl zde kandidovat jako lídr kandidátky pro krajské volby i do Senátu. Naším společným cílem je především posílení bezpečnosti v kraji a dbát na důsledné dodržování zákonů," říká Tomáš Vandas. Ten bude na post senátora za podpory své strany a národních socialistů kandidovat ve volebním obvodě Ústí nad Labem.

„Mám rád pořádek a systematickou práci. Dělnická strana ve spojenectví s ČSSD a KSČM v Duchcově ukazuje, že její představitelé odvádějí velmi kvalitní práci. Myslím, že jsou zbytečně démonizováni, ačkoliv hlavní vládní strana de facto spolupráci s nimi legitimizovala. Chceme se zasadit o zvýšení kvality života v Ústeckém kraji, protože stávající vedení kraje je zcela pasivní a pro zlepšení života občanů nedělá zhola nic," vyjádřil se ke spolupráci na krajské úrovni Petr Benda.

Společným kandidátem dělnické strany a národních socialistů ve volbách do Senátu ve volebním obvodě Most se stane olympijský vítěz ve vzpírání Ota Zaremba.

Tiskové centrum DSSS