Komentář: "Naši krásnou českou zemi zaplavila ničivá imigrantská vlna tsunami…"

Miroslav Konečný 1. února 2017 Těmito slovy, pronesenými prvního května 2009 v Brně, předseda Dělnické strany sociální spravedlnosti (DSSS) Tomáš Vandas poukázal, bohužel pravdivě, na stav Evropy pod přívalem nelegálních přistěhovalců. No právě, Evropy, podotknete možná. Nikoliv české země. Naší zemi se přeci ekonomičtí a nebezpeční migranti obloukem vyhýbají a nehrozí nám to, co je k vidění v západní Evropě. Takto bagatelizují ohromný migrační (a politickými elitami řízený) průšvih tzv. sluníčkáři, příznivci všeho nenárodního a vítači „válkou trpících" statných mužů ve značkovém oblečení a se smartphonem.

Česká republika ale přece je v Evropě. Nežijeme v žádném jiném časoprostoru nebo izolováni v jiné dimenzi. Právě naopak. Dokonce žijeme ve středu dění. Vždycky jsme byli díky poloze důležitou spojkou mezi západním a východním světem. Problémy migrace se nás týkají více, než si v lepším případě naivní lidé, v horším případě protinárodní štváči a lháři, uvědomují. Jistě, zatím zde nemáme takovou zkázu jako v některých belgických, německých, francouzských nebo švédských městech, ale to slovo „zatím" má velikou důležitost.

Ostatně ono se dá i s tímto stavem polemizovat. Projděte se například po Václavském náměstí v Praze (a zdaleka nejen tam) - gangy a tlupy černošských pasáků a dealerů, balkánských prostitutek, východoevropských mafiánů, arabští "obchodníci" s čímkoli, co chvíli přepadení a další protizákonné činy. To jsou přeci také imigranti. Přistěhovalci, parazité a přítěž pro naši zemi. Tak jaképak, že nám nic nehrozí?

Multi-kulti podivíni by měli někdy vystrčit hlavu ze své ulity (ať jsem slušný) a přiznat si, že těch přistěhovaleckých individuí tu máme více než je zdrávo. Nenechme však dopustit, aby se z našich měst stala nepřístupná ghetta nepřizpůsobivých cizáků, kam se bojí vkročit i policejní jednotka.

Je potřeba to říkat pořád dokola, opakovat a burcovat, protože jedině prevencí a skutečnou akcí můžeme docílit toho, aby se tomu tak nestalo. Nikdy nepřistupme na falešné uklidňování. Že mají ostatní v sousedství chřipku a my zatím ne, neznamená, že se nemáme posilovat a chránit, a působit apaticky.

Evropa je ve velkém problému. Migrační vlna tsunami ještě zdaleka nekulminuje. Postavme hráz. Hráz nejpevnější. Na nacionálních základech. Naordinujme vitamín a lék proti multikulturní nemoci. Dokud je čas - zatím.


Bc. Miroslav Konečný, předseda MO DSSS Slánsko