Komentář: Čiň imigrantovi dobře, bombou se ti odmění

Jiří Štěpánek, výkonný místopředseda DSSS 2. dubna 2016 Tuším předminulé vánoce, či spíše před vánocemi, vydala bruselská radnice příkaz, že ústřední náměstí belgického hlavního města nebude zdobit vánoční strom, tak jako mnoho let předtím. Důvod? Tento symbol křesťanských vánoc by mohl údajně urážet cítění usedlých muslimů.

Asi to nezabralo, protože „Belgičané“ narození v této zemi spáchali atentát, který cílil především na civilisty. Zákaz vánočního stromu je jen špičkou ledovce ustrašených „politicky korektních“ činů evropských činitelů, kteří se v rámci zvrácené vize multikulturalismu snaží vyjít vstříc těm, kdož na evropský kontinent v průběhu let přitáhli. Je to snaha vyzdvihnout přivandrovalce a nepřizpůsobivé na úkor po staletí usedlé většiny.

Bruselské atentáty zcela jasně ukázaly, kam vede podbízení přistěhovalcům, kteří to samozřejmě neberou jako akt dobré vůle, ale jako slabost, která se musí využít k posílení vlastní moci a nátlaku na evropské vlády. A když se třeba nějaký stát vzchopí k odporu proti nekontrolovatelné imigrační potopě, tak se najde dost neziskovek a z cizích peněz placených „lidskoprávních“ organizací, které okamžitě přispěchají s tvrzením o chudácích imigrantech, kteří jsou týráni zlou většinou, která je nechce přijmout do své země. A tam je živit ze své práce. Ale to už neziskovky nedodávají…

Britští celníci kontrolují rentgeny automobily přijíždějící na ostrovy, jestli tam nejsou ukrytí imigranti. Ale to už neplatí, protože britské imigrační úřady rentgen zakázaly, protože by imigranti mohli být postiženi rentgenovým zářením. Takže, aby imigranti nedostali zdravotně nezávadnou dávku zářením, mohou do Velkém Británie proudit nerušeně případní atentátníci.

Maďarsko začalo stavět plot, aby zastavilo příliv imigrantů z jihu a bruselská centrála okamžitě začala Budapešti vyhrožovat. Nikoho z bruselské centrály nenapadlo pomoci Maďarsku v tíživé situaci, ale jediné, co stále omílali: plot, plot, plot. A pak mají další oblíbenou mantru: Zachovat schengenský prostor, zachovat schengenský prostor… Maďarská vláda byla první, která začala něco dělat, aniž by se ptala Bruselu či Washingtonu. Což se o české vládě říci nedá, protože ta jen poslušně plní bruselské direktivy a je nejslabším článkem V4. Nová polská vláda také neotevírá plně náruč imigrantům a vůči Bruselu praktikuje politiku rovnosti a nezávislosti.

Musíme si uvědomit, že politika ústupků vůči přistěhovalcům je cestou do pekel pumových atentátů a sebevražedných útoků. Ústupky vůči cizincům nejsou nová záležitost, protože třeba v mnoha vídeňských základních školách v době vánoc učitelky nevysvětlují žákům smysl těchto svátků, protože ve třídě se většina žáků jmenuje Mehmet, Mustafa či Sámir. V mnoha tamních školách se zakazují vánoční besídky, stromky a betlémy vůbec. Je vidět, že žádné ústupky nepomáhají, protože všichni ti, kdo spáchali atentáty v Londýně, Madridu, Paříži či v Bruselu byli součástí oné zmíněné multikulti výchovy. Tato výchova totálně selhala.

Všimněte si, jak prorežimní média píší, že atentáty spáchali Belgičané, Francouzi či Britové. Faktem ale je, že o tom, jestli je někdo Francouz, Angličan či Belgičan nerozhoduje „občanka“ vydaná úřadem, ale rozhodující je „krev a srdce“. Národnost určují generace předků, kteří žili a pracovali na evropském kontinentu. Takže atentáty spáchali teroristé kupříkladu z Tunisu, Sýrie či Alžíru. Zkrátka ze zemí, odkud přišli a kde žili jejich předkové. Ale to přesně zapadá do vize bruselských sociálních inženýrů, kteří chtějí zničit Evropu národů a udělat z ní odnárodněný kotel všech národností, ras a vytvořit jednotnou národnost – multikulti Evropana.

Z celého spektra událostí je vidět, že snaha pomoci uprchlíkům je nebezpečná a zcestná, protože oni si to vysvětlí jako naši slabost a náležitě toho využijí. V lepším případě zneužíváním dávek a v tom horším formou atentátů. Proto musí být příkazem dne: Nelegální a ekonomické přivandrovalce deportovat do domovských zemí. Žádný soucit s imigranty – jde o naši budoucnost!

Jiří Štěpánek, výkonný místopředseda DSSS