Komentář: Co způsobilo vítězství Trumpa?

Dsss 10. února 2017 Vítězství Donalda Trumpa je de facto vítězstvím zdravého rozumu nad destruktivní revolucí pokrokářského liberalismu, představovanou jeho soupeřkou Clintonovou. Čeho se bojí současné elity vládnoucí světu, potažmo nám? Oni se bojí, že zavře „penězovod“ na všechny sociálně inženýrské projekty tzv. neziskového sektoru, který bude mít problém s dalšími mecenáši.

Nejenom, že se obávají, že přijdou o svá bydla, kde mohou žít, aniž by pracovali. To je ten hlavní popud, co je nutí, aby se chovali tak, jak se chovají. „Pražská kavárna“, která mimo jiné „válčí“ s Ruskem, si velice dobře uvědomuje, že ztrácí podporu a proto štěká na Trumpa. Zapomíná na známé přísloví: „Psi štěkají, ale karavana jde dál!“. Vidím to hlavně tak, že už asi americký velvyslanec nebude kráčet v čele manifestace Prague Pride a nebude ji podporovat.

Bohužel čelíme těm, kteří ve jménu tzv. humanismu ničí vše tradiční a přirozené. Přitom popírají právo na život, rodinu, národ a státní suverenitu. Současně jim nevadí, že někteří spoluobčané žijí na ulici, ale mají péči o imigranty. Zajišťují pro ně bydlení, stravu na úrovni a  vyplácejí podporu, která je na úrovni průměrné mzdy.

Elity vedou kulturní válku a podpírají ji harašením zbraní. Kde je zdravý rozum? Naše mravní hodnoty jsou v této válce ničeny ve jménu tzv. lidských práv. Kam se vytratil pud sebezáchovy u většiny občanů?

Pro lidi, zachovávající si zdravý rozum, je zvolení Donalda Trumpa americkým prezidentem nadějí, aby to nevzdali. Sice nevěřím, že se světový hegemon umoudří, protože oligarchové globalistů ve jménu svých zisků udělají cokoliv. Stačí se podívat na osud J. F. Kennedyho, když podepsal dekret o americkém FEDu.

Nejlépe tuto kulturní válku vidíme v USA, kde jsou na manifestacích proti Trumpovi tzv. pokrokové ženy s růžovými vagínami na hlavách, spolu za vydatné podpory homosexuálů pro obranu výdobytků kulturní revoluce konce 20. století, kdy stvořili globalizaci. Tyto ženy vidí život jako boj za práva homosexuálů a lesbiček. Odmítají heterosexuální zlo a při tom zapomínají, že jsou výsledkem heterosexuálních vztahů.

Nejen americké feministky nevidí utrpení žen v muslimském světě, kde žena nemá ani cenu velblouda. Bohužel USA vyváží do světa nejhorší ideologii, která kdy byla v dějinách lidstva. Vyvážejí do světa boj za práva menšin, aby mohli utlačovat nepotřebnou většinu. Jako vylepšení připojili genderovou ideologii s multikulturalismem, který totálně ničí národy za využití hesla: „Rozděl a panuj!“.

Současné elity to nevzdají bez boje. A je jedno, kde se nalézají, zda na univerzitách, v médiích, v uměleckých kruzích a samozřejmě mezi politiky. Oni jsou semknuti, protože nechtějí ztratit svá koryta.  

Ivo Vlk