KOMENTÁŘ: Kolik islámských teroristů zničí ČR?

Dsss2 24. února 2021 V loňském roce po teroristických útocích ve Francii a ve Vídni, kdy české bezpečnostní služby vydávaly diletantská prohlášení, jsem dospěl k závěru, že vůbec nejsme připraveni na jakýkoliv teroristický útok. Absolvoval jsem sice pouze Školu spojovacích mechaniků v ČSLA (Československé lidové armádě) na úrovni praporčík a nepovažuji se být úplným odborníkem na obranu, ale vidím, že všichni tzv. odpovědní, nevědí o co jde.

K obraně ČR musím prohlásit, že nemáme jakoukoliv obranu! Na vysvětlení pro naše „zpravodajské čučkaře“ je nutné ozřejmit okolnosti, které tyto teroristické útoky činí jednoduchými. Byla zrušena VZS (Vojenská základní služba) a s tím i došlo na zrušení vojenských posádek, které byly rovnoměrně rozložené po celé republice. Každý vojenský útvar měl k dispozici k okamžitému nasazení několik tisíc vyzbrojených vojáků a v zásobě mobilizační zásoby se sklady výstroje a výzbroje.

Místo toho jsme milióny těchto zbraní a munice darovali prostřednictvím USA do válečných střetů na Blízkém východě. Tím je mj. ČR ideálním cílem pro útok islámských hrdlořezů. Důvodem je u nás velká židovská diaspora, kterou islamisté ze své náboženské podstaty nenávidí a chtějí ji zničit. Jde jim pro začátek o šíření strachu mezi nevěřícími. Bohužel, nevěřící díky svým sluníčkářům nemají snahu se bránit. Všichni zapomínáme, že pro islamistu je nevěřící jen sluhou a otrokem!

České bezpečnostní služby nám tady desítky let vypráví pohádky o likvidaci anebo odvrácení teroristických útoků. Za celou dobu ale neuvedly jediný konkrétní případ, který by skončil zatčením aktérů, nebo zajištěním jejich výzbroje. Chybí jim profesionalita, kterou se podařilo zničit hned po státním převratu roku 1989. Naši tehdejší mocní předali západním rozvědkám seznamy tisíců našich rozvědčíků a spolupracovníků československých rozvědek. Tím jsme ztratili to nejvíce potřebné, a to zpravodajce z arabského světa. Nevím, jak krutý osud je potkal a kam většina zmizela. Pak nastoupili různí „Rumlové“ a kamarádi z tzv. disentu. Tím chci říci, že nastoupili lidé bez jakéhokoliv odborného vzdělání, výcviku a nemající žádné informace o terorismu a bezpečnosti státu. Nejsou schopni skutečně bránit občany ČR! Maximálně dokážou zasahovat proti teroristům, když na ně náhodou upozorní západní rozvědky, které sledují pouze vlastní zájem. Našim zpravodajským službám chybí schopnosti a veškeré organizační činnosti, které umožňují řešit obranu a bezpečnost.

Mám za to, že je v ČR ještě dost špičkových odborníků, specialistů a k tomu vlastenců, kteří by byli schopni pozvednout naši obranu. Čeští odborníci jsou přehlížení a jsou neustále nahrazováni kariéristy, kteří vůbec nic nevědí o obraně republiky. Nikdy jsem nečetl nebo neslyšel ani náznak analýzy skutečných rizik pro naši zemi. Nemáme žádný konkrétní výstup konkrétních hrozeb. Jediné, co slyšíme, jsou bláboly o hrozbě Číny a Ruska, ale o skutečné reálné hrozbě nic. Bohužel jsou to jen propagandistická prohlášení bez skutečného předmětu této hrozby.

Dovoluji si odhadnout, že Rakousko, i když má necelých 9 miliónů obyvatel, má k dispozici k okamžitému nasazení 80 tisíc vojáků, kteří jsou rovnoměrně rozmístěni po celém území. A to k tomu mají různé speciální jednotky armády a policie. Rozhodně jsou lépe připraveni se bránit, než jsme my.

Mám za to, že podzimní útok ve Vídni byl naplánován a organizován do posledního detailu. Na rozdíl od útoků ve Francii, které ještě byly chaotické a provedené malými skupinami. Usuzuji dle toho, že nejdříve islámští výrostci znesvětili kostel a pak došlo k útoku, kde umírali nevěřící. Cílem bylo vnést strach do společnosti a narušit vánoční svátky. Vzhledem k tomu, co hlásají vedoucí islámského světa, si myslím, že se budou útoky stupňovat. Muslimové získávají mezi místními usedlíky bojovníky pro armádu Proroka, aby zvítězil islám v celé Evropě. Zastírací nesouhlas islámských obcí má jediný důvod, že zde potřebují nerušeně verbovat další atentátníky. Imámové nejsou hloupí, protože si nemohou být jistí, že se na poprvé jim podaří převzít moc. Musíme mít na paměti, jaký je vývoj v Anglii a Francii. Tam se dostávají k moci demokratickou cestou muslimové (starostové měst apod.). Při volební liknavosti Evropanů stačí, aby ve městě byla jedna pětina obyvatel muslimů, a mají svého starostu, kterému slouží křesťané!

Mám za to, že je přímá úměra mezi přistěhovalci a s útoky proti nám. Sluníčkářům a vlastizrádcům nevadí, že většinu imigrantů tvoří mladí muži, kteří jsou velice dobře vojensky vycvičeni, protože prošli válkami. Zabíjení nevěřících z nich dělá hrdiny a jsou uznáváni. Islámský stát ukázal, jak jsou jeho vojáci vycvičeni hlavně v boji malých skupin, které zaútočí na státní moc kdekoliv.

Jsem přesvědčen, že tisíc takových vycvičených hrdlořezů, kteří budou dobře mezi sebou spolupracovat v tom, na co budou útočit pomocí malých skupin, zničí ČR během několika dnů! Jak dlouho bude trvat našim současným politikům, než jim dojde, že se musejí starat hlavně o obranu ČR, než se prát o svá koryta, protože stejně o ně přijdou. Švýcarsko má zavedenou ZVS v podobě miličního systému a jde tak daleko, že jeho občan po této službě má ve svém bytě útočnou pušku a celou vojenskou výstroj. Slyšeli jste někdy, že by se tam našel někdo, kdo by tohoto stavu zneužil? Musíme začít se skutečnou obnovou branné výchovy na všech školách. Kdy začneme mluvit o skutečných hrozbách pro ČR? Rusko a Čína to rozhodně nejsou, to je jen státní propaganda.

Stačí se podívat na současnou pandemii, kdy se náš stát předvedl jako nepřipravený. Jak by to dopadlo, kdyby se k tomu přidalo pár velkých teroristických útoků? Jenom bychom na to zírali s otevřenými ústy. Jenže v tomto případě nepomůže šití roušek doma, protože k obraně potřebujeme zbraně, které si doma nevyrobíme. Mobilizační zásoby nejsou! K tomu připočítejme snahy evropských komisařů nám sebrat zbraně, které držíme legálně v soukromí. Je na čase říci EU jasné NE! Je vidět, že je snahou odzbrojit občany Evropy, aby při eventuálním útoku nebyli schopni ani osobní obrany!

Dále je nutné obnovit v nějaké formě „pohraniční stráž“, abychom měli kontrolu nejen na přechodech, ale na všech silnicích, polních a lesních cestách, kterých má státní hranice ČR nespočet. Teroristi nebudou pašovat zbraně přes oficiální přechody! Nejsme schopni dohlížet na vlastní hranice, i když se po těchto cestičkách zatím pašují „jen“ cigarety a drogy. Řešit jakýkoliv problém týden po vyhlášení pohotovosti prostě nejde!

Ivo Vlk