KOMENTÁŘ: NAŠE SLOVENSKO – Pro Slovensko pracujeme naplno!

Nase-slovensko 3. října 2019 Kotleba - L'udová strana Naše Slovensko (L'SNS) je nejsilnější vlasteneckou stranou na Slovensku a jednou z nejsilnějších vlasteneckých stran střední a východní Evropy. Aby se její názory, postoje a stanoviska dostaly kvůli nepřízni současného slovenského režimu mezi obyvatelstvo, vydává strana noviny s názvem NAŠE SLOVENSKO, které jsou členy a příznivci distribuovány do schránek, aby se každý dozvěděl pravdu o L'SNS. Nespoléhají se na poštu či soukromé firmy, ale všechno si vlastními silami roznesou a zpropagují sami, a proto se toto periodikum dostává do deseti tisíců slovenských domácností od Bratislavy až po nejmenší tatranskou vesničku.

V úvodním slově nového čísla se předseda strana Marian Kotleba v komentáři s názvem O demontáži státu zamýšlí nad současnou situací na Slovensku, kdy jsou vytvářeny uměle vyvolávané kauzy anebo jsou „vyvolenými“ novináři zneužívány ve prospěch sil, které chtějí destabilizovat situaci na Slovensku a cíleně nasměrovat slovenskou demokracii směrem k liberálnímu chaosu a postupnému odnárodnění. Tyto síly podporují tzv. Hnutí za slušné Slovensko, které burcuje Slováky na náměstích, aby změnili právoplatné výsledky voleb instalováním poslušných figurek liberálů. Spouštěčem těchto nátlakových akcí byla vražda novináře Kuciaka a jeho partnerky, kterou určité novinářské kruhy, řízené ze zahraničí, zneužily ve prospěch sil, které nemají podporu voličů ve volbách. Ale i jinými prostředky se určité síly snaží umlčet opoziční názory, kdy vyprovokovaly soudní frašku, na jejímž konci bylo zbavení mandátu poslance Mazureka  (L'SNS) a následné pokutě 10 000 eur (260 000 Kč) za politické výroky pronesené v rozhlasovém vysílání.

„Takhle to dopadne, když soudy a politici začnou řídit stát tak, aby se zavděčili protislovenským mediím. Tohle je cesta k likvidaci státu! Probuďme se, bratři“, uzavřel předseda Kotleba svůj úvodník.

Podle L'SNS je velice nebezpečný současný západoevropský liberalismus, který je reprezentován slovy – byznys, drogy, potraty a anarchie! „Evropa se topí v bahně liberalismu – nebezpečné volnomyšlenkářské ideologie, která v ničem nezná hranic a nic jí není svaté. Stoupenci tohoto egoistického světonázoru lákají k sobě lidi tím, že se vydávají za 'moderní' a pokrokové'“, píše se v článku s názvem Liberálové rozebírají Slovensko. Progresívní liberálové neváhají nálepkovat, pomlouvat a stíhat všechny ty, kdo mají odlišný názor, a v tom jim vydatně pomáhají odnárodnění a zkorumpovaní novináři.

L'SNS se po celou dobu své existence věnuje otázce potratů, kterou považuje v době poklesu porodnosti slovenské populace za velice důležitou. Když 25. dubna 2018 poprvé podali poslanci L'SNS  v parlamentu návrh na zpřísnění komunistického zákona o interrupcích, tak se jim mnozí liberálové smáli a říkali, že je to politická sebevražda. Ale to je neodradilo a hrdě tento návrh v parlamentu předložili, i když byl posléze na návrh socialistického poslance stažen. Přesto ho podali znova, ale později ho sami stáhli, neboť jim bylo slíbeno, že když návrh stáhnou, tak vládní koalice podpoří jiný návrh na zpřísnění potratů. Jelikož L'SNS jde o věc a ne o politikaření, tak druhé straně bylo vyhověno, ale došlo k podrazu, neboť zmíněný návrh nebyl vládním táborem schválen.

Takže 23. srpna tohoto roku L'SNS podala na potřetí vlastní návrh, který zkracoval lhůtu na vykonání potratů na žádost ženy z 12 týdnů na 8 týdnů, a také, aby se zrušila tzv. potratová turistika ze zahraničí. Podle této změny, která nikomu nic nezakazuje a nechává mu možnost svobodné volby, by podle statistik zachránila více než 2 000 nenarozených dětí. Návrh nebyl po bouřlivé diskusi schválen a to o jeden hlas. Tím jedním hlasem byl mj. hlas předsedy Slovenské národní strany (SNS) Danka. Tady je vidět, že není národní strana, jako národní strana.

„My v L'SNS proto nechceme nečinně přihlížet tomu, jak se u nás zabíjejí ročně tisíce nenarozených dětí, jak se tu páchá doslova genocida národa. A to často jen proto, že si někteří rodiče nechtějí pokazit kariéru anebo si chtějí egoisticky užívat život bez dětí. My jsme dostali šanci na život a chceme, aby tuto šanci dostaly i jiné počaté děti“, uvádějí poslanci  L'SNS, která dokázala, že nenastoluje politické otázky jen před volbami, ale že předvolební sliby naplňují i v průběhu volebního období.

Potratové hlasování není jedinou zmínkou o tzv. Slovenské národní straně, neboť tato strana se spíše než vlastenecké činnosti věnuje „hrabání pod sebe“, protože ministr školství za tuto stranu v tomto volebním období odstoupil kvůli podezření z rozkradení 300 milionů eur a ministryně zemědělství se zase zpovídá za to, že pozemková mafie dostala miliony eur za zemědělské dotace. Ovšem první cenu v soutěži o co největší rozkradení státního rozpočtu vyhrává předseda SNS Danko a jeho ministr obrany, kteří zbytečně nakoupili 14 předražených amerických stíhaček F-16 za 1,6 miliard eur, a to na úkor lepších slovenských nemocnic, škol, opravených silnic a nových dálnic. Americká vláda prodala Slovensku stíhačky a také budou mít Američané na Slovensku vojenskou základnu. Vše dojednal Dankův ministr obrany. Tato strana nezapomíná ani na politické neziskovky, když jejich ministerstvo školství zasílá tisíce eur cikánské fanatičce Biháriové (místopředsedkyně Progresívního Slovensko – strana politických neziskovek, lžiprezidentky Čaputové a Sorose) na její LGBT experimenty ve školách…

Své důležité místo na stránkách novin má také i nově zvolený europoslanec za L'SNS Milan Uhrík, který popisuje své čerstvé dojmy z práce europarlamentu, kde jasně a odvážně hájí zájmy slovenského národa. Ve svém prvním projevu na plénu europarlamentu Milan Uhrík prohlásil: „Jako nově zvolený poslanec ze Slovenska musím říci, že jsem zděšený z toho, jak to zde všechno funguje. EU v tomto volebním období ještě ani nezačala pracovat, a hned první věc, co se zde řeší je, jak poskytnout ještě větší pomoc imigrantům plavících se do Evropy přes Středozemní moře. Ale nic o pomoci pro původní Evropany. Ani slovo! Ti, nechť trpí! Ti, nechť to všechno zaplatí! Poskytování další pomoci pro imigranty však není vůbec žádným řešením. Právě naopak, potom budou ještě více přicházet do Evropy. Jediným řešením je umožnit členských státům, aby mohly bránit svoje území. Jedině tak se dá nešťastná imigrační krize zastavit. Jednoduše, Afrika se do Evropy nikdy nevejde!“

Europoslanec Uhrík, aby se mohl naplno věnovat své práci v europarlamentu, tak se vzdal svého mandátu poslance Nitranského kraje a také věnuje polovinu svého platu na pomoc lidem v nouzi. První pomoc ve výši 3 000 eur již předal.

Noviny také připomínají výročí Bitvy u Vídně – 11. září 1683, kdy byl za pomoci křesťanských vojsk z celé Evropy zastaven muslimský pokus o dobytí a obsazení Evropy. I dnes je situace podobná, když organizované mohamedánské vojsko vystřídaly gangy migrantů a teroristů, kdy v Evropě rostou mešity místo kostelů a mnohé západní národy upadají a vymírají. „Je jen na nás, abychom se poučili z kruté historie“, uzavírá NAŠE SLOVENSKO.

Z uvedeného je vidět, že poslanci, členové a příznivci L'SNS pracují naplno pro Slovensko a jasně, radikálně a odvážně formulují své názory, které předkládají veřejnosti. Právě ona odhodlanost mění politickou mapu Slovenska, kde tak vyrostla vlastenecká strana, se kterou se musí počítat a je také terčem útoků nepřátel národního a samostatného Slovenska. Slovenské parlamentní volby příští rok potvrdí stoupající podporu L'SNS mezi slovenskou veřejností.

Kotleba - L'udová strana Naše Slovensko je jedinou skutečnou národní a politickou opozicí, která svojí pozici dokázala svými činy, a ne předvolebními účelovými slovy. Je to originál, který rozhodně není novináři hýčkanou účelovou napodobeninou.

Jiří Štěpánek, výkonný místopředseda DSSS