KOMENTÁŘ: Schwarzenbergovo schvalování atentátu

Dsss2 4. listopadu 2020 Včerejší teroristický útok ve Vídni ukázal, že nebezpečí číhá už nedaleko našich státních hranic. Zatím jsme v bezpečí, ovšem v relativním bezpečí, neboť terorismus nezná hranic. V určitém bezpečí jsme, protože počet ekonomických přivandrovalců v republice je malý a nemáme zde usazené národnostní menšiny naslouchající hlasům zfanatizovaných imánů v mešitách. To vše se ale může rychle změnit díky úporné snaze EU rozdělit desetitisíce až statisíce imigrantů do zemí východní Evropy. Tedy i k nám. Nebuďme ukolébáni mylnou představou, že tohle by pražská vláda nedovolila. Ale kdeže! Ministr vnitra Hamáček za socialisty se sice tváří a vystupuje jako neohrožený bojovník proti všemu, co ohrožuje obyvatelstvo, ale proč jeho ministerstvo buduje čtyři uprchlická centra v republice?

V české parlamentní politice stále působí jedinci mající potřebu v zahraničí urážet republiku a hlavně její občany. Často tak činí Schwarzenberg, ideový tvůrce a vůdce TOP 09, který neopomene si v zahraničí „postěžovat“ na zlé, hloupé, zápecnické Čechy, kteří stále lpí na národě, vlasti a nechápou velikost budoucnosti pod bruselským vedením.

„Bohužel i rakouská vláda přistoupila k tomu, že názor zemí Visegrádu sdílí. Rakousko přitom hodně migrantů přijalo a mnozí z nich se příkladně integrovali. Na to může být Rakousko pyšné.“ (...) „Chybějící solidarita by se neměla tolerovat.“ Tak toto jsou citace staré dva tři dny a otištěné v tyrolských novinách, a nepronesl je nikdo jiný než Schwarzenberg. Slova jsou to skandální a odrodilá i v den vzniku, ale jakou mají krvavou pachuť v dnešních dnech, kdy muslimský terorista zabíjel ve Vídni. Atentátník byl přesně tím příkladem „úspěšné integrace“, neboť vlastnil rakouský i makedonský pas.

Nejenom Rakousko, ale i celá západní Evropa (naposledy Francie) sklízí své plody nesmyslně liberální a smrtící tolerance bezbřehé migrace. Nyní Macron vyzývá Francouze k jednotě a k boji proti těm, kdož chtějí zničit francouzskou společnost. Macronovi výtky by měly směřovat spíše směrem k Berlínu, kde sedí zločinná kancléřka Merkelová, která v roce 2015 spustila migrační invazi do Evropy. Nejenom na Macronových rukách je krev etnických Evropanů, ale i Angela má ruce od krve.

Ale zpět k zrádci národa Schwarzenbergovi. V roce 2015 se rozpovídal na začátku migrační krize, kdy prohlásil, kolik si myslí, že by naše republika zvládla imigrantů: „Když Německo zvládne 800 tisíc, nám by slušelo 80 tisíc“ a pokračoval, že „řveme jako by nám málem řezali krky“. Poslední věta by dnes rozhodně „potěšila„ Francouze, kterým imigranti skutečně řežou krky, a i s hlavou...

V říjnu příštího roku se konají veledůležité parlamentní volby. Myslím si, že Schwarzenberg udělal TOP 09 medvědí službu, a tím i také ODS i lidovcům. Až se bude ODS ohánět národními zájmy, že nás ochrání, tak jí připomeňme tato Schwarzenbergova slova. Pamatujme si postoje Schwarzenberga a dalších, především Pirátů, kteří jsou zcela otevřenými vítači migrantů a jejich plánem je zaplavit českou kotlinu migranty z celého světa. Nezapomínejme a připomínejme!

Jiří Štěpánek, výkonný místopředseda DSSS