KOMENTÁŘ: Vláda nám ordinuje západní medicínu

Dsssnove-barevne_2 26. února 2022 Důsledky válečné situace na Ukrajině začínáme pociťovat už teď, a nejsou to (zatím) důsledky ekonomické a sociální. Jsou to důsledky politické a mravní. Jestli někdo těžce zneužil situace na východní frontě ke svému (z centra posvěcenému) prospěchu, tak to byla pražská vláda, která okamžitě začala za pomoci ČT09, odnárodněných novinářů a kulturní fronty ordinovat národu západní medicínu.

Ještě jediný běženec nedorazil na slovenské hranice a už se začalo mluvit o nutnosti pomoci uprchlíkům. Ano, ti civilisté, kteří kvapně ustupují před frontou si naší cílenou, krátkodobou pomoc (nejlépe v uprchlických táborech na ukrajinském území) zaslouží. Jenže! Tito skuteční uprchlíci jsou bohužel balícím papírem Bruselu, majícím zakrýt skutečné nebezpečí: zástupy valící se na italské přístavy či směrem z Turecka, Sýrie anebo Afghánistánu. Stále visí jako smrtící meč nad našimi hlavami povinné kvóty na přerozdělování migrantů.

Právě současná krize na Východě může být nebezpečnou záminkou pro pražskou vládu tyto kvóty "jménem havlovské humanity" přijmout. To by byl jeden otrávený západní bonbónek.

Druhý jed už nám vláda SPOLUksindlu naordinovala. Záminkou pro to byla opět situace na východní frontě, kde ukrajinská armáda ustupuje, ale vládní "česká" média půl dne neustále informují o sestřelení jednoho ruského letadla... A jsou tu (nebo spíše byla) média, která informovala odlišně, čerpala z jiných zdrojů a měla na věc jiný názor, než státní propaganda. Všichni víme, jaká vládne na Západě cenzura, informační blokáda a jak udavači přesně pracují. Nepohodlné názory a média se umlčují "ve jménu demokracie a západních hodnot".

Proto vláda sáhla k umlčení "dezinformačních webů", a to přesně podle západního vzoru, který ale čerpá z temných padesátých let. Já netvrdím, že jsem všechny tyto weby "sjížděl" a věřil jim do puntíku. Ale svobodný občan má právo mít všechny informace, aby zkoumal, přemýšlel a ze všech stran ověřoval fakta a dělal si vlastní názor. A o tohle ho vláda ochudila. Prý pro jeho dobro...

Důsledek ukrajinské války? Více Západu, a to znamená cenzuru, migranty, genderismus a ekošílenství.

Jiří Štěpánek, výkonný místopředseda DSSS