KOMENTÁŘ: Vzali nám 28. říjen, ale 17. listopad bude patřit nacionalistům!

17-listopad-Brno 4. listopadu 2016 Oslavy vzniku republiky měly letos opravdu trpkou, trapnou a nedůstojnou formu. Den vyvrcholil shromážděním tzv. pokrokové veřejnosti na pražském Staroměstském náměstí, kde se sešla kulturní fronta, odnárodněná inteligence, popletení liberálové, zrádcovští novináři a neziskovky financované Západem. Byl tam ukázán jejich kandidát na prezidenta, bývalý černý (nelegální) sázkař, bývalý majitel sázkové kanceláře, miliardář a nyní tvůrce pro širokou veřejnost nesrozumitelných textů – Michal Horáček. Byl veřejnosti předložen a obávám se, že jeho to nestálo ani korunu, protože vše platil stát, prostřednictvím mnohých krajských a parlamentních představitelů, jimž vévodil místopředseda sněmovny Gazdík, vůdčí osoba tzv. starostů.

Celé tomu dělala stafáž „veřejnoprávní“ ČT, která promptně informovala televizní konzumenty. Byl to takový malý pokus o puč, protože tam zaznívala slova, která zcela opomíjela ústavní pořádek v republice. Vše korunovalo prohlášení herce Bartošky a zpěváka Dyka, kteří vyzvali k „občanskému neklidu“.   

Republika je rozcestí. Na rozcestí se dvěma cestami. Jedna cesta vede do pekel občanské společnosti, kdy směřování země budou určovat neziskovky placené ze západních peněz, vybraní politici budou směřovat zemi do bruselského multikulturního pekla a české pohraniční brány se otevřou desetitisícům imigrantů, kteří zaplaví českomoravský prostor a za pomoci odrodilců, zde získají takové pozice, že z české a moravské národnostní majority se stane rázem minorita. Staneme se pouhým rázovitým regionem EU, bez samostatné politiky a národní vůle. Budeme bezvýhradně plnit příkazy Bruselu a Washingtonu ve všech oblastech mezinárodní politiky.

Druhá cesta vede k národnostnímu sebeuvědomění a radikální změně politiky, která musí začít sloužit Čechům a Moravanům. Musíme zde začít vládnout na svém po svém. K tomu se potřebují zdravé síly tohoto národa nadechnout, dostat příležitost k činu. Dnes v tuto chvíli to není moc dobře možné, protože veškerá skutečná opozice je současným demoliberálním režimem přidušena. Ano, můžeme se účastnit voleb, nikdo nebrání nikomu kandidovat, ale možnost prezentovat myšlenky, teze a programová prohlášení v míře takové, aby se o nich dozvěděla veřejnost, tak to máme značně ztížené. Občané jsou odkázáni na státní propagandu, která pochopitelně upřednostňuje tzv. státotvornou opozici, která místo politiky pouze politikaří a od těch co vládnou, přijímá úplatky za svoje proradné mlčení či opatrné nesouhlasení. Rozhodně tu není rovná politická soutěž. Nehledě na to, že zde stále působí úředníci politické policie, kteří sledují každý projev skutečné opozice a jsou připraveni zasáhnout a případ dotáhnout k soudu. S tím mají představitelé Dělnické strany sociální spravedlnosti (DSSS) v čele Tomášem Vandasem ještě čerstvé zkušenosti.

Proto přikládáme význam svátku 17. listopadu, jako dne symbolizujícího boj za svobodu. V tento den budeme demonstrovat v hlavním zemském městě Brně naší vůli po svobodě. Sejdeme se tam, abychom deklarovali svojí vůli žít v Evropě bez násilí, ale samozřejmě si vyhrazujeme naše nezadatelné právo energicky zasáhnout proti každému, kdo nedodržuje zvyklosti a kulturu, která je pro náš kontinent vlastní po mnoho staletí.

Tohoto dne budeme burcovat národ, aby se probudil, zvedl hlavu a nenechal svojí budoucnost v rukou cizáků a odrodilců. Ano, budeme burcovat národ. Skutečný, dělný a křesťanský. Budeme burcovat národ a ne kulturní odpadlíky a apoštoly cizích kultur a návyků. Naše zraky míří k národu, který musel každou chybu vládnoucí garnitury těžce zaplatit a je pouze využíván současnými politickými šíbry k jejich nečistým cílům. Navrátíme smysl 17. listopadu naším rozhodným brněnským vystoupením a následným pochodem ukážeme občanům, že tady existuje reálná opoziční síla, která se nebojí říci své opoziční stanoviska navzdory vládnoucímu režimu.

V Brně za národ a jeho budoucnost! Demonstrace nacionalistů, DSSS a Dělnické mládeže tohoto dne se stane demonstrací vůle po změně, abychom si ukradenou republiku vzali zpět a navrátili jí do rukou českého a moravského lidu, a vyloučili z národa veškeré odrodilce a kolaboranty.

Jiří Štěpánek, výkonný místopředseda DSSS