Komunální volby 2022: DSSS a BEZPEČNÉ ULICE - Pořádek, bezpečí a prosperita

Dsss2 21. července 2022 V podzimních komunálních volbách, které se budou konat ve dnech 23. a 24. září 2022, obhajuje Dělnická strana sociální spravedlnosti (DSSS) čtyři zastupitelské mandáty, jejichž počet chce minimálně udržet a případně rozšířit. V mnoha městech a obcích jde DSSS do volebního klání v koalici se spřátelenou stranou BEZPEČNÉ ULICE (BEZ-UL). Celkem jsme do voleb společně vyslali na 160 kandidátů (83 kandidátů DSSS a 77 kandidátů BEZ-UL). Plné kandidátní listiny jsme odevzdali například v Duchcově, Bílině, Děčíně, Nejdku, Nové Roli či ve Spáleném Poříčí.

V severočeském městě Bílina, kde v posledních týdnech kulminovaly problémy s nepřizpůsobivými občany, je lídrem kandidátky s názvem ČISTÁ A BEZPEČNÁ BÍLINA předseda DSSS Mgr. Tomáš Vandas.

Všichni kandidáti se budou zaměřovat na bezpečnost obyvatel ve městech a obcích, a tomu také odpovídají i názvy kandidátek, které mají ukázat voličům hlavní cíl kampaně a programových bodů. V Praze se kandiduje s názvem Za bezpečné ulice v Praze, v Duchcově obhajujeme post radního a jdeme do voleb s názvem DSSS - Za bezpečný Duchcov, v Plzni je to ČESKÁ PLZEŇ A BEZPEČNÉ ULICE, Ve Spáleném Poříčí Bezpečný domov a v neposlední řadě v Lázních Bohdaneč dostanou voliči volební lístek s názvem DSSS - ZA BEZPEČNÉ LÁZNĚ BOHDANEČ. 

V těchto komunálních volbách jsme maximálně využili spolupráci s ostatními vlasteneckými subjekty, které vyslyšely výzvu DSSS k rovnocenné a férové spolupráci. V Nové Roli a Nejdku se velice osvědčila spolupráce s Hnutím PES, které je i součástí koalice. Hnutí PES rovněž pomohlo v Praze s nelehkým sháněním kandidátů.

Do nadcházejících komunálních voleb jde DSSS s pevným pocitem, že ve zmíněných městech a obcích nabízí voličům program i kandidáty, se kterými se lehce ztotožní, neboť hovoří o státem neřešených problémech v oblasti bezpečnosti. Všichni kandidáti znají situaci ve svém bydlišti a přesně vědí, kde vedení jednotlivých radnic neřeší problémy.

DSSS je od počátku své existence vždy na straně občanů a nikdy neuhnula a neuhne ze svých programových bodů, z nichž jeden je zajištění bezpečnosti a ochrana vlastních občanů v jejich domovech.

Tiskové centrum DSSS