Lamprecht (DSSS): Odmítáme neomezené přistěhovalectví

Erik-lamprecht-15-8-2014 11. prosince 2014 Ministr vnitra Milan Chovanec před nedávnem obdržel mandát, aby Česká republika odmítla kvóty pro přijetí uprchlíků ze Sýrie. Česká vláda tak de facto přiznala to, co Dělnická strana sociální spravedlnosti (DSSS) už dlouhodobě tvrdí a prosazuje, totiž že nekontrolované přistěhovalectví není naší zemi nikterak prospěšné. Zároveň je to ale v podání vládních představitelů poněkud pokrytecké rozhodnutí, vezmeme-li v potaz dosavadní jednání našeho státu, který se chová jako dobrý lokaj Západu a dlouhodobě vydává nemalé sumy na projekty podporující imigraci ve velkém.

Není pravda, že by byla DSSS k cizincům nepřátelskou stranou. DSSS je však v prvé řadě strážkyní české státotvornosti a národní identity. Neomezené a nediferenciované přistěhovalectví proto odmítá. Masovým přílivem cizinců z nejrůznějších kulturních kruhů a zemí se importují signifikantní problémové případy, v neposlední řadě je ale přistěhovalectví také enormní výdajovou položkou v rozpočtu státu, kraje i obcí. Finanční zatížení nezasahuje jen sociální výdaje, ale dodatečně také negativně ovlivňuje tvorbu pracovních míst pro občany dané země, mzdovou politiku a i vývoj drobného a středního podnikání. DSSS srdečně vítá studenty a turisty, nikoli kriminálníky a nepoctivé podnikavce.

Proti tomuto potenciálnímu nebezpečí chce DSSS bojovat důslednou a diferenciovanou cizineckou politikou. Západní Evropa nás varuje, abychom nepodlehli šílenství selhávající multikulti politiky.

Ono odmítnutí kvóty přijetí uprchlíků ze Sýrie bude pravděpodobně na půdě EU přehlasováno a ČR bude nucena utečence před válkou přijmout. Pak ale musí existovat záruka, že po urovnání konfliktu se uprchlíci vrátí do své domovské země. Vzhledem k dosavadní praxi politických elit v souvislosti s migrační politikou máme však oprávněné obavy, že takovou záruku naši občané už nedostanou.

Nedlouho po zprávě o našem odmítnutí kvót pro přijetí uprchlíků vyšla zpráva jiná – humanitární organizace požadují, aby Evropa přijala uprchlíků ještě více, než slíbila. Vlastní pojetí lidských práv, která jsou tzv. humanisté ochotni přiřknout jen cizincům a kdejaké pochybné existenci, nikdy však spořádanému, avšak třeba nemajetnému občanu z tuzemska, chtějí tito aktivisté uplatňovat za situace, kdy české (možno zaměnit i za většinu dalších evropských národností) rodiny mají problém najít vlastní bydlení či získat důstojné a stabilní zaměstnání.

Přesto naše pokrytecká vláda vydává miliardy ročně na naprosto zbytečné dotační projekty či fungování desítek neziskových organizací. Každý stát se dá řídit buďto prorodinnou nebo imigrační politikou. O tom, jakou cestu si vybraly české polistopadové vlády, se nedá pochybovat. Netleskejme tak vládě ani za odmítnutí kvóty EU, sama nás svým jednáním pod diktát globální politiky unie uvrhla a nyní se někteří začínají divit, kam až to může dospět.

Erik Lamprecht, člen Republikového sněmu DSSS

K tématu:

http://zpravy.idnes.cz/referendum-o-uprchlicich-ze-syrie-nebude-ceska-vlada-je-tu-nechce-pxp-/domaci.aspx?c=A141201_155515_domaci_kop

http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/104503-merkelova-nase-snaha-o-multi-kulti-spolecnost-totalne-selhala/

http://zpravy.idnes.cz/zapad-prijme-sto-tisic-syranu-dkp-/zahranicni.aspx?c=A141209_222100_zahranicni_jj