Němečtí národní demokraté pořádali sjezd, přečten byl i pozdrav od Vandase

12239306_10153523207454584_1569453051103094196_o 22. listopadu 2015 O víkendu se v německém Weinheimu uskutečnil sjezd NPD, na který byl pozván i předseda DSSS Tomáš Vandas. Vzhledem k časovému zaneprázdnění se bohužel nemohl sjezdu zúčastnit a tak byla delegátům přečtena jeho zdravice, kterou nyní zveřejňujeme:

Vážení přátelé, nacionalisté!


Dovolte mi, abych vám touto cestou zaslal pozdrav nejen můj, ale i od ostatních českých a moravských nacionalistů, a členů Dělnické strany sociální spravedlnosti.


Naše země a národy dnes žijí v překotné době. Evropa se potýká s obrovským nebezpečím, které ohrožuje samu podstatu její existence. Jsou to neřízená imigrace a islamizace, které způsobují nekontrolovatelný příliv osob s jinými návyky a násilným náboženstvím.


Vrcholní představitelé Evropské unie místo rázné odpovědi jen váhavě přešlapují a neví si s tímto problémem rady. Jen nesmyslně hovoří o zachování jakési integrace a evropských hodnot.
Opět se ukazuje, že Evropská unie je nefunkčním spolkem a nejlepším řešením by byl její rozpad a položení nových základů nové Evropy. Evropy národní, Evropy sociální a skutečně svobodné.
V dnešní době jsme svědky úpadku Evropy jako celku, a to z morálního a společenského hlediska. Rozmanitost jednotlivých států je stále více nahrazována šedou uniformitou, pravomoci národních států jsou oklešťovány a přenášeny do bruselského centra a členské státy Evropské unie byly deklasovány na jakési poslušné regiony, které musí plnit příkazy Evropské komise. Národní vlády se staly pouhými vazaly a poslušnými loutkami, s nimiž si Brusel dělá, co chce.


Často to vypadá, že naděje na změnu současného stavu není. Že se nedokážeme bránit a že jen můžeme nečinně přihlížet postupnému umírání evropských národů. Není tomu tak. Jsem přesvědčen, že naděje existuje vždy a my, nacionalisté všech evropských států, musíme pro záchranu našich zemí udělat maximum.


Za současné situace, která v Evropě panuje, je nezbytné, aby nacionalistické síly všech evropských států vytvořily jednotný národní blok, který se postaví společně proti plánům na zničení našeho kontinentu. A velmi mě těší, že jak NPD, tak DSSS, se společně zapojily do činnosti celoevropské národní strany Aliance pro mír a svobodu (APF), která se do podoby takového bloku formuje.
Přeji vašemu stranického jednání hodně zdaru a vážím si naší společné spolupráce.


Společně zvítězíme a obnovíme Evropu jako kontinent národních a suverénních států!

Tiskové centrum DSSS