REPORT: V Olomouci lidé protestovali proti imigrantům. Přišel i Zaremba

Olomouc proti imigraci 2. listopadu 2015 Staroslavné město Olomouc přivítalo účastníky protiimigrační demonstrace, která se uskutečnila i za podpory Dělnické strany sociální spravedlnosti (DSSS), a na níž se sešlo na 600 účastníků. Lidé tak deklarovali svůj rozhodný odpor proti vládní politice, která otevírá brány nekontrolovatelné ekonomické imigraci. Na mítinku byl přítomen vzácný host, olympijský vítěz Ota Zaremba, který byl pozdraven dlouhotrvajícím potleskem.

Ještě před zahájením mítinku se jeho průběh pokusila narušit skupinka anarchofeťáků pod vlajkami Zelených a Pirátů. Tato hrstka usmolenců začala okamžitě čelit dotazům účastníků mítinku, kteří jim jasně dali najevo, co si myslí o jejich protinárodním a protilidovém postoji. Jejich rozpačité mlčení ukončili těžkooděnci, kteří tyto narušitele „chránili“ neprostupnou hradbou. Ovšem díky nekvalitní (záměrné?) práci policie stačily tyto trosky hodit do davu  mítinku dvě dýmovnice, na což vlastenci reagovali generální ztečí, po které těžkooděnci se zelenými piráty urychleně opustili náměstí. Přesto se jednomu individuu podařilo povalit reproduktor, ale k jeho „umlčení“ nedošlo. Útočník byl po pár krocích zpacifikován a po „domluvě“ od pořadatelů byl předán policii.

Předseda DSSS Tomáš Vandas, svůj projev zahájil dvěma jasnými otázkami: Chcete tady imigranty? Chcete suverénní Českou republiku? Odpovědí mu byly jasné odpovědi z hrdel několika stovek vlastenců, kteří předsedovi dali jasně najevo, že jim mluví ze srdce. V půlhodinovém projevu předseda strany ostře odsoudil vládní politiku, která je zcela podřízena Bruselu a plní jeho direktivy v kvótách na uprchlíky. „Byly to parlamentní politické strany, jako je ODS, ČSSD, lidovci a z nich vzniklá TOP 09, kteří servilně schválily Lisabonskou smlouvu, kde se jasně praví o direktivním přidělování uprchlíků jednotlivým členských státům EU,“ prohlásil a pokračoval: „Jedinou možností, jak tento vývoj zvrátit, je okamžité vystoupení z EU, protože z Bruselu pochází veškeré zlo, které ohrožuje náš národ.“

Předseda strany neopomněl zmínit ombudsmanku Šabatovou a ministra „pro nic“ Dienstbiera, kteří svojí zločinnou proimigrační politikou jdou proti vlastnímu národu a zájmům republiky. Důrazně varoval před tím, aby stát, který nemá na léčbu českých a moravských dětí, zde zdarma léčil syrské děti. „Pojďme to otočit. Našim dětem peníze na léčbu a dětem uprchlíků plastová víčka,“ prohlásil předseda.

Dále na shromáždění vystoupil výkonný místopředseda DSSS Jiří Štěpánek, který se ve svém projevu věnoval uprchlické krizi a zdůraznil, že uprchlíci zde nemají místo a soucit s nimi není na místě. „Jedinou cestou, jak toto vše zvrátit, je volit vlastenecké strany a v naší republice. Je to jen DSSS, která si své nacionální názory drží od počátku. My své vlastenectví neurčujeme podle průzkumů veřejného mínění. My nepatříme mezi současné islamobijce, kteří se vyrojili nyní a honem spěchají se svojí proti přistěhovaleckou rétorikou, jako ODS, Babiš a další,“ uzavřel místopředseda svůj projev. Dále se svým projevem vystoupil i předseda MO DSSS Olomouc Alois Tvrdek a zástupce hnutí Generace Identity. Protor pak také dostali dva účastníci mítinku, kteří vyzvali přítomné k národní jednotě, protože jedině tak budeme moci čelit všem nebezpečím, které nás ohrožují.

Po projevové části následoval pochod olomouckými ulice, kde účastníci pochodu dávali najevo, že nevydají ani píď českomoravské země zrádcům a uprchlíkům. Olomoucká manifestace vzdoru, odporu a odhodlání dala jasně najevo, že DSSS je silným mluvčím  vlasteneckých sil, které vystupují proti uprchlíkům a diktátu Evropské unie.

Tiskové centrum DSSS

Fotogalerie:

P1080903P1080904

P1080907P1080913

P1080919P1080921

 P1080922P1080927

P1080930P1080934

P1080951P1080953

P1080958P1080964

P1080965P1080975