Stanovisko DSSS k obvinění Mariána Magáta

Marian-magat-v-praze 10. srpna 2015 Dělnická strana sociální spravedlnosti (DSSS) považuje obvinění Mariána Magáta, představitele slovenské organizace Vzdor, za jeho projev přednesený na pražské demonstraci proti imigrační politice české vlády, za další důkaz totalitních praktik současného režimu proti nepohodlným opozičním názorům.

V projevu pana Magáta nezaznělo nic, coby zakládalo skutkovou podstatu trestného činu podněcování k nenávisti vůči skupině osob. Projev byl pouze kriticky zaměřen vůči multikulturalismu a agresivnímu sionismu pod pláštěm Evropské unie, která velmi negativně ovlivňuje chod Evropy a vede evropský kontinent do záhuby. Zazněla kritika imigrace a islamizace, což je oprávněný názor, podpořený současnou situací v Evropě, která se otřásá pod náporem imigrantských hord.

DSSS vyjadřuje panu Magátovi plnou podporu v jeho boji s českou justicí. Sami známe na vlastní kůži, že politicky nekorektní názory jsou v České republice trestány vězením, podmíněnými tresty či vysokými peněžními pokutami. Společnými silami se však nenecháme od naší práce odradit a budeme i nadále bojovat proti režimu, který nás zaprodává Bruselu, imigrantům a chce zničit poslední zbytky naší suverenity.

Tiskové centrum DSSS 

Více k tématu:

Projev Mariána Magáta, Praha, 8.8.2015

Řečníka z pražské demonstrace proti imigrantům policie obvinila