Stanovisko DSSS: Vláda otevřela dveře islámského terorismu

Dsss 14. ledna 2015 Dělnická strana sociální spravedlnosti (DSSS) považuje rozhodnutí vlády České republiky, přijmout syrské uprchlíky na naše území, za otevření dveří pro budoucí hrozbu islámského extremismu a terorismu. Islamizace naší země tak začíná nabírat konkrétní obrysy.

Souhlasný postoj české vlády je však nutné považovat zejména za rozhodnutí Evropské unie, která prostřednictvím společné imigrační politiky razí cestu k budování multikulturní společnosti, jejíž výsledky jsme mohli vidět naposledy minulý týden v Paříži, a předtím v zemích západní Evropy, kde islámští fanatici ohrožují původní obyvatelstvo za nečinného přihlížení národních vlád.

Rovněž další rozhodnutí babišovské kliky – uvolnění částky sto milionů korun na imigranty mimo území ČR – lze považovat za výsměch vlastním občanům, pro které peníze nejsou a často se musí na sociálně slabé skládat ve veřejných sbírkách, například sbíráním víček z lahví.

Ukazuje se, že zájmy cizinců jsou pro naše „zástupce“ přednější, než zájmy a bezpečnost vlastních lidí, kteří jim opět naletěli na předvolební sliby a koblihy.

Mgr. Tomáš Vandas, předseda DSSS