Štěpánek (DSSS): Brusel má na rukou krev nevinných lidí

Evropo-povstan 15. listopadu 2015 Teroristické muslimské útoky v Paříži, při kterých tekla krev nevinných lidí, plně ukázaly zvrácenost bruselské administrativy a domácích proevropských kolaborantů. Těsně po oznámení smrtících útoků měla veřejnoprávní televize jedinou starost,  a to takovou, aby útoky nenahrály extremistům. Rozuměj vlasteneckým silám, které chtějí zachovat evropský kontinent pro budoucí generace svých potomků.

Z vystoupení vrcholných lídrů unie bylo zřejmé, že jediné, co je zajímá a o čem mluví, nejsou v prvé řadě nevinní civilisté, ale hlavně ochrana tzv. evropských hodnot, a se že nesmí zastavit evropská integrace. Je to přesně tak, jak to bylo po lednovém útoku na pařížskou redakci a další civilní cíle, kdy se politici Evropské unie semkli spolu, ale jen pro to, aby se zachoval při životě dnes již mrtvý projekt EU. Oni nemluví o nebezpečí islamismu, o zde usedlých muslimech a o statisících tzv. uprchlíků, ale mluví jen o EU, jako by nás tato instituce ochránila před nebezpečím. Jenže je to právě unie, která je příčinou současného stavu.

I z televizního zpravodajství se šíří jasná linka, kterou pomáhají utkávat i domácí parlamentní politici, kteří mají také jedinou obavu: aby projekt EU nepadl. Na obrazovce se střídají prověření experti, kteří nemluví o ničem jiném, než aby se zachovala evropská integrace a také, že není dnes možné myslet národně. Oni sice mluví o obětech teroristů, ale jedním dechem dodávají, že není možné všechny muslimy házet do jednoho pytle a hlavně se to nesmí obrátit proti uprchlíkům, a tím dát prostor extremistům, kteří toto všechno chtějí zneužít.

Podle této zvrácené logiky je extremistou každý, kdo je zděšen vraždami Evropanů z rukou přistěhovalců. My jsme v ohrožení a když vystoupíme s jasnou obavou dalšího vývoje, tak jsme ti špatní? Dnešním dnem nesmí politiku určovat tzv. neziskovky, výrazná část kulturní fronty, demoliberálové, pravdoláskaři a zástanci evropské integrace. Nyní jde o samou podstatu našeho národního bytí a proto se musí stát z našich hranic neprostupná hráz, přes  kterou neprojde jediný imigrant a ti, kteří jsou v současnosti v táborech, musí pocítit, že nejsou zde vítáni a musí s nimi být nakládáno jako s narušiteli zákona a rozhodně nesmí požívat ochrany odnárodněných politiků typu Dienstbiera či Šabatové.

Hollande, Merkelová, Schulz či jejich pimprle, tzv. evropský prezident Tusk, vypustili multikulti projektem, integrací či plošnou liberalizací nebezpečného džina z láhve a nyní sklízí krvavou žeň, kterou bohužel neodnesli oni, ale nevinní Evropané. Na rukou těchto politiků je krev Evropanů, původních obyvatel našeho kontinentu. Kdo se ještě dnes zastává Evropské unie, schvaluje i atentáty v Paříži.

Jiří Štěpánek, výkonný místopředseda DSSS