Štěpánek (DSSS): Ke komunálním volbám

Jiri-stepanek 8. srpna 2018 Kandidátky do říjnových komunálních voleb jsou podané, a Dělnická strana sociální spravedlnosti (DSSS) může být oprávněně hrdá na vykonanou práci. Přes 400 vyslaných kandidátů do volebního klání plně ukazuje, že DSSS je stabilní, funkční a akceschopnou stranou českého politického spektra. Tyto čtyři stovky kandidátů za naší stranu ve dvaceti městech a obcích budou propagovat program bezpečnosti, pořádku a zákonnosti. Problémy a strasti na komunální úrovni jsou pro naše spoluobčany palčivým problémem, neboť se bezprostředně dotýkají jejich každodenních životů.

V těchto volbách máme na co navazovat, neboť v tomto končícím volebním období na dvou místech uskutečňujeme svůj volební program a výsledky jsou vidět. Severočeský Duchcov prošel za čtyři roky obrovskou proměnou, hlavně proměnou bezpečnostní, kdy celé toto město je nyní bezpečné, slušní občané se mohou bezpečně pohybovat po všech koutech svého města, aniž by byli ohrožováni nepřizpůsobivými. Ano, v Duchcově jsme město vzali nepřizpůsobivým a vrátili ho do rukou zákona dbalých občanů.

I v jihočeském městečku Větřní se naší zastupitelé neohroženě postavili nepřizpůsobivým, kteří v určitých částech Větřní ohrožují zde žijící majoritu. Prostě jsme ukázali, že se nebojíme a umíme převzít odpovědnost za chod obecní samosprávy. Vše jsme uskutečňovali na základě práva a zákonů.  

Předseda strany Tomáš Vandas kandiduje jako lídr kandidátky v Ústí nad Labem, tedy ve městě, které má problémy s ghetty, kriminalitou a pouličním pořádkem. Čisté Ústí v čele s primátorským kandidátem Vandasem do toho, jak se říká vlétlo, a čeří stojaté ústecké komunální vody svými jasnými a nekompromisními návrhy na zlepšení celkové situace ve městě. Návrhy to jsou prospěšné pro obyvatele města, a proto tak oprávněně děsí ty, kdo seděli po čtyři roky v čele města a nic pro zlepšení situace neudělali.

Nebojím se říci, že v podzimních komunálních volbách se bude o místa zastupitelů ucházet přes 400 vlastenců. A osobně jsem nadšený z toho, že jsme těm různým sýčkům, škarohlídům, lenochům a poděšencům ukázali, že DSSS je stále v kondici, při síle a odhodlaná. Neopustili jsme cestu vlastenectví, oprávněné radikálnosti a pracovitosti!

Ukažme všude tam, kde kandidujeme, že nedáváme plané sliby, ale že slovo dělnického kandidáta je pevné a neměnné, a že vždy tento kandidát bude stát na straně těch, kterým se děje křivda či jsou současnými představiteli města či obce opomíjeni. Volba DSSS, je volbou pro bezpečnost a pořádek!

Jiří Štěpánek, výkonný místopředseda DSSS