Štěpánek (DSSS): Nacionalisté mají smůlu. Nejsou Charlie

16. ledna 2015 Ve Francii policie v těchto dnech čelila útokům fanatických přistěhovalých muslimů, kteří vraždili civilisty a také policisty. To policie u nás bojuje s jiným, „hrozivějším“ nepřítelem – s nacionalismem. Příslušníci politické policie obvinili v minulých dnech pět mladých lidí za nějaké nášivky, obrázky, odznáčky či náušnice.  

Celou konspirační a státu nebezpečnou síť odhalila a rozkryla během necelého tři čtvrtě roku, protože obvinění byli sledováni a vyhodnocováni od 1. máje loňského roku v Ústí nad Labem. Obviněním této pětice se mohou obyvatelé republiky cítit zcela bezpečně a klidně. Monitorovat, hlídat, zatýkat a odsuzovat radikální přistěhovalce? Ale kdeže! Musíme monitorovat, hlídat, zatýkat a odsuzovat nacionalisty!

Ono je to pro politickou policii jednodušší, ale hlavně bezpečnější. Je něco jiného jít do akce proti přistěhovaleckým gangsterům, kteří drží rukojmí, než s kamerkami monitorovat vlastenecké mítinky a „statečně“ za pomoci provokatérů vytahovat z davu mladé lidi, kteří jsou následně vylučováni ze škol či nemohou najít práci…  

Je mi bohužel jasné, že kdyby se protestovalo proti radikálnímu islamismu, nekontrolovatelnému přistěhovalectví a proti globalizaci, tak policie dostane státní úkol monitorovat a případně pozatýkat ty, kdož varují proti tomuto nebezpečí. Všechny ty „pařížské manifestace“ jsou bohužel pouze manifestacemi za větší multikulturnost, vstřícnost k přistěhovalcům, odnárodnění a větší integraci. V těchto manifestacích pochodují v čele ti, kdo způsobili tento neradostný stav. Kolaborantská „česká“ média by jistě informovala jinak o manifestaci kupříkladu francouzské Národní fronty, určitě by nám pan redaktor řekl spoustu slov o nesnášenlivosti, rasismu a protievropanství.

Uvědomme si, že nadnárodními médii vymyšlené heslo „Jsem Charlie“, vyjadřuje vše to, co ohrožuje Evropu národů, Evropu křesťanskou a Evropu silnou. Pokud budou v Čechách a Moravě zatýkáni vlastenci za smyšlené maličkosti, tak říkám: Já nejsem Charlie!

Jiří Štěpánek, výkonný místopředseda DSSS