Štěpánek (DSSS): Něco nedobrého se chystá. Braňme Evropu!

Nalepkya6_2 28. dubna 2015 V posledních dnech jsou zahraničně zpravodajské rubriky ve všech médiích plné jediných zpráv. Lodě uprchlíků přistávají u břehů Evropy, záchytné tábory v Řecku a v  Itálii praskají ve švech a konají se schůzky vrcholných bruselských politiků, kteří vemlouvavě hovoří k evropské veřejnosti, že se s tím musí něco dělat. Jen za poslední rok připlulo do přístavních evropských měst na 200 tisíc ekonomických přivandrovalců a letošní odhady jsou až pětinásobné. A to je pro Evropu ohromný problém, připočteme-li k tomu miliony stávajících přistěhovalců, kteří vysávají sociální rozpočty národních ekonomik.

Některé evropské státy se opevňují. Například Bulharsko dobudovalo dvacetikilometrový val na turecké hranici, mající za úkol nepustit skupiny běženců do Evropy. Tento val atakují hlavně syrští uprchlíci, kterých tam z Turecka míří tisíce. Ve španělské Ceutě na africkém kontinentu vybudovalo Španělsko vysoký a pevný plot, na který útočí stovky Afričanů, kteří chtějí do Evropy. Španělská pohraniční stráž plot s vypětím brání. Tito hrdinové, ať jsou na bulharské či španělské straně, stojí v první linii boje o budoucnost Evropy.

Tisíce těchto běženců mění tvář některých pohraničních evropských měst. Italský ostrov mezi Libyí a Sicílií Lampedusa je zavalen těmito imigranty. Z turistického ráje se stává uprchlický tábor. Na plážích místo turistů bivakují běženci, místní ekonomika závislá na turistech stagnuje a původní obyvatelé chudnou, a z Říma se ozývají jen hlasy o nutnosti pomoci imigrantům a ne vlastním obyvatelům – Italům. Ale stejným problémem trpí i řecká města a pevninská italská pobřežní města. Je pochopitelné a bohužel logické, že v těchto městech roste zločinnost a místní obyvatelé mají strach.

Evropští politici, včetně našich parlamentních, se za pomoci proevropských novinářů snaží vzbudit soucit, když noviny v západní Evropě vycházejí ve smuteční úpravě, aby informovaly veřejnost, že se v moři utopilo tolik a tolik běženců. Hrají na city, protože připravují veřejnost na hrůzný plán integrace těchto běženců do ostatních členských států. Chtějí do ostatních členských států navést desetitisíce ekonomických běženců, podle stanovených kvót. Takhle to chtějí řešit bruselští sociální inženýři – vše na úkor původních Evropanů, kteří se ocitnou ve smrtelném nebezpečí odnárodnění a zločinnosti.

Představte si, jak v českých a moravských historických městech táboří běženci ze zemí, kde civilizační nároky neodpovídají evropským kulturním normám. Jak se ve stínu gotických a barokních památek rituálně poráží dobytek, jak mnozí posílají své děti krást a žebrat, a jak se z českých ulic stávají přistěhovalecká ghetta, kam policie nevyjíždí ani za dne. Začala by postupná islamizace, na což jsou důkazy, kdy kupříkladu v italském městě Lecce chce uprchlická komunita postavit velký islámský institut s modlitebnou.

Všichni rádoby pseudohumanisté zapomínají na jednu jedinou věc. Uprchlíci, mířící k evropským břehům, připlouvají z Libye, Tuniska a ze Sýrie. Tedy ze zemí, kam Západ a USA instalovaly tu „jedinou pravou demokracii“. Odstranili tamní stabilní vlády a následně se země dostaly do chaosu, kde prim hrají radikální islamisté, kteří spolu s běženci posílají do Evropy své lidi, infiltrující tamní muslimskou komunitu. A Sýrie? Tam Západ od počátku podporoval rebely bojující proti zákonné vládě prezidenta Asada. EU, USA a NATO jsou hlavními viníky destabilizace této země. Zkrátka, uprchlickou invazi způsobila politika evropských států, za kterou nyní budou platit původní Evropané, jejichž předci zkropili rodnou půdu krví, když bránili kontinent před nájezdníky. Vše se dělo ve jménu ropy a amerických imperiálních zájmů, proto by se měli přesunout uprchlíci ke břehům amerických měst, ať se o ně stará americká vláda. Tito uprchlíci jsou důsledkem americké dobyvačné politiky. Ať účty platí Washington a ne my!

Evropský kontinent je v ohrožení, hraje se o naší budoucnost. Je povinností všech poctivých vlastenců, aby vládním kolaborantům, odnárodněným novinářům a dalším nepřátelům jasně řekli, že tento kontinent patří nám, jejichž předci zde žijí po staletí, tisíciletí. Proto komu není lhostejná budoucnost, přijde 1. května do Brna, kde bude manifestace všech vlastenců pod vedením DSSS. Hlas národa a vlasti volá do Brna!!!

Jiří Štěpánek, výkonný místopředseda DSSS