Štěpánek (DSSS): Přepadení anebo provokace?

Jiří Štěpánek, výkonný místopředseda DSSS 4. února 2016 „Tak nám napadli muslima,“ chtělo by se parafrázovat větu ze světoznámé knihy, ale doba je příliš vážná, než aby zde bylo místo pro žerty. Média v těchto dnech přinesla zprávu, že byl Praze napaden a zraněn muž při ranním běhu. Takhle by to znělo jako klasická zpráva z policejní svodky, kterých jsou za rok desítky. Jenže u tohoto napadení začalo nápadné mediální rojení. Postupně vyplouvaly informace o tom, že muž byl vyznáním muslim z Ruska a jeho partnerka je jakási aktivistka, pomáhající nelegálním imigrantům, tzv. uprchlíkům.

A už se rozjela mašinérie, kterou samozřejmě pilně rozpoutávají média, jimž sekundují odnárodněné neziskovky, které si samozřejmě z tohoto dnes, bohužel běžného přepadení, udělaly případ. Případ s velkým P. Já rozhodně nejsem zastáncem spikleneckých teorií, ale tady mě spoustu věcí připadá divná. Hlavně osoby a načasování.

Celé toto přepadení je pro určité kruhy jistým „darem z nebes“. Oni ho mohou použít jako štít, jako zakrytí posledních událostí, které obrací českou, ale i celoevropskou veřejnost zcela proti nelegálním imigrantům, kteří začínají na mnoha místech terorizovat etnicky původní evropské obyvatelstvo. Začalo to silvestrovskými událostmi v Kolíně nad Rýnem, kde se atomoví fyzici, univerzitní profesoři, primáři, spisovatelé a lékaři (podle neziskovek je to klasické profesní složení tzv. uprchlíků) pokoušeli znásilňovat německé ženy a dívky, a pokračuje přes stockholmské vlakové nádraží, kde gangy mladistvých uprchlíků, tedy univerzitních studentů, zcela ovládly nádražní halu a policie byla potupně zahnána...  To samozřejmě žene evropské národy proti „svým“ vládám, které svojí probruselskou politikou upozaďují své vlastní obyvatele před nelegálními imigranty.

Nikdo z proimigračních a islamofilních organizací nemůže toto vysvětlit, natož omluvit. Proto potřebují něco, co by obrátilo pozornost veřejnosti jiným směrem. Proto je možné, že byla vytvořena, anebo, a to je pravděpodobnější, zneužita událost s tím přepadením. Ono je to tak křišťálově průzračné. Zde usedlý muslim, který se spolu s partnerkou stará o nelegály, je napaden. Před tím je jim vyhrožováno, jak sdělila družka napadeného. A útočníci? Holohlaví, potetovaní muži. To ještě chybělo, kdyby se policie dozvěděla, že při tom útočníci křičeli „Národní odpor“ a z kapes jim vypadlo 88 korun… Nechávám na úvaze každého čtenáře, co si o tom myslí.

Všechno to zapadá od ustrašených reakcí některých muslimů, kteří si stěžují, že se na ně „veřejnost divně dívá“. Neziskovky, odnárodnění novináři a politická policie od začátku tzv. uprchlické krize varují před „vzedmutím nacionalismu, xenofobie a násilí“. Oficiální propaganda považuje za větší nebezpečí vlastenectví, ochranu národních zájmů a obavu před nelegálními imigranty než nebezpečí terorismu a řádění přistěhovaleckých gangů. Je zde nebezpečí, že tento incident bude zneužit k atakům vůči skutečné opozici a odpůrcům demoliberálního režimu.

Policie by tento incident měla šetřit jako klasický trestný čin, a ne hned vyrukovat s „rasovým podtextem“. Napadenému byla přidělena policejní ochrana. Byla také přidělena policejní ochrana českým a moravským občanům, kteří byli napadeni kupříkladu nepřizpůsobivými? Zde se musí měřit stejným metrem.

Jiří Štěpánek, výkonný místopředseda DSSS