Štěpánek (DSSS): Sídlo budoucích pučistů je v Praze

27. února 2015 Po roce 1989 se pro celý západní a liberální svět stal dogmatem tzv. vývoz demokracie. Ne vývoz demokracie v tom pravém smyslu slova, ale ono západní pojetí demokracie pod taktovkou Spojených států. Vše  se smrsklo na jednoduchou politologickou a imperiální poučku – kde je ropa a jiné nerostné bohatství, tam musí být demokracie západního stylu a místní vláda musí poslouchat amerického velvyslance. Kde nepomohou peníze na vytvoření  „demokratické opozice“, tam nastupuje US Army a vazalové z NATO. Všichni máme v historické paměti gangsterské bombardování Srbska pod vedením válečných zločinců Havla, Clintona, Blaira a Allbrightové.

Velice aktivní roli v tom hrála i naše republika, kde to vše začal Václav Havel, který byl nejvěrnějším sluhou USA a na Hradě přijímal kdejakého „politického aktivistu“ ze zemí, kde USA potřebovaly změnit vládu, která by byla povolnější „západnímu stylu života a politiky“. Příznačná jsou Havlova setkání s tibetským šamanem a náboženským blouznivcem, tzv. dalajlámou, který žije z amerických dolarů s cílem vyprovokovat povstání v Tibetu proti  zákonné pekingské vládě. A tak bychom mohli pokračovat.

Po Havlovi převzal štafetu proamerického kolaborantství Schwarzenberg a jeho TOP 09, kteří se neopomenou zastat jakéhokoliv protiputinovského aktivisty (i když je v Rusku třeba odsouzen za defraudaci) či někoho, kdo slibuje, že až se dostane k moci ve své domovské zemi, tak bude dělat politiku pro Evropskou unii a USA. Tomu je dopřáno sluchu, ale hlavně dolarů na jeho politickou činnost proti vlastnímu národu a na jeho zahálčivý život v pražském exilu. Hostíme tady kdejaký politický odpad, kterého se v jejich vlastní zemi rádi zbavili.

Aby všechna tato společnost byla pod jednou střechou, tak bylo v těchto dnech vytvořeno v Praze Centrum pro občanskou společnost, jehož vznik inicioval právě Schwarzenberg, ještě ve funkcí ministra zahraničí, a jeho nástupce Zaorálek to ochotně dokončil. Centrum působí pod  anglickým názvem „Prague Civil Society Centre“. Jedním ze tří zakladatelů centra je havlofilní neziskovka Člověk v tísni. Dalšími zakladateli tohoto hnízda jsou polský Instytut Spraw Publicznych a norská nevládní organizace Human Rights House Foundation. Takže opět jsou tady tzv. neziskovky, trumf nepolitické politiky, které mají jediný cíl, rozvrátit politický systém a hlavně rozbít národní celistvost států a tím uskutečnit multi kulti plán.

S pomocí přispěchal i pražský magistrát, který za zvýhodněné nájemné poskytl kanceláře v centru Prahy, aby se „političtí aktivisté“ z východní Evropy, Ruska a Střední Asie cítili pohodlně, když budou za americké a bruselské peníze svrhávat zákonné vlády v zemích, které nejsou nakloněny západní politice. 

Je jasné, že základním cílem této aktivity je destabilizovat vnitřní situaci v Rusku, obrátit ruské občany proti prezidentu Putinovi a následně uvrhnout Rusko zpátky do oslabující jelcinovské éry, kdy tato země dělala vše, co jí Washington řekl, protože vládl opilec Jelcin a tzv. reformátoři, kteří chtěli Rusko rozprodat americkým a evropským koncernům.

Potvrzuje to fakt, že vedením této pražské pučistické kanceláře byl pověřen Rostislav Valvoda, který je znám tím, že je jedním z iniciátorů Fóra občanské společnosti EU-Rusko, volného uskupení více než stovky nevládních organizací z celého Ruska a EU, založeného v roce 2011 v Praze.  Je to jen střípek do mozaiky, jak tzv. západ pomáhá ukrajinské loutkové vládě v době, kdy byl ukrajinský plechový cirkus poražen u Dobalceva a zahájil „organizovaný ústup“. Z Washingtonu do Kyjeva zbraně a z Prahy agenti s plnými kapsami dolarů a internetových domén ke svému boji za demokracii a svobodu…Pražská vláda na svém území financuje síly, které politicky zkrachovaly doma a chtějí se vrátit zpátky, ale o tom nebudou rozhodovat jejich spoluobčané, ale někdo jiný, daleko od jejich domoviny.

Čeští daňoví poplatníci budou přispívat na něco, o čem nebudou nic vědět, vše se bude dít za zavřenými dveřmi a jediné, co se dozvědí od popletených liberálů, odnárodněných novinářů a kavárenských darmošlapů bude, že Praha stojí v čele boje za demokracii a svobodu v zemích, kde toto „dobrodiní“ ani nechtějí, protože vidí, jak to vypadá v odnárodněné a  liberální  západní Evropě. Jen ať tam ono Centrum ty své agenty pustí, oni jim místní občané vysvětlí, co si o nich myslí.

Jiří Štěpánek, výkonný místopředseda DSSS