Štěpánek (DSSS): Strašení, úplatky, pouť aneb Očkování po česku

Jiri-stepanek2 14. července 2021 Ministr zdravotnictví Adam oznámil, že od září si budou občané platit testy na covid. Přesně to zapadá do vládní koncepce „boje s koronavirem“, kdy vládní cíl naočkovat co nejvíce obyvatel se zadrhává, a po úvodním hladkém začátku, kdy se očkovaly celé věkové skupiny seniorů, ochota obyvatel klesá. Proto musí nastoupit razantnější kroky, donutit věkově mladší ročníky přes peníze. Chtějí dosáhnout toho, aby lidé, než aby si platili testy několikrát za měsíc, se raději šli očkovat. Dobrovolně pochopitelně, protože nikdo nikomu nebrání si testy platit stále dokola.

Již bezmála rok a půl v republice rezonuje ve všech oblastech života jedno jediné slovo – covid. Covid sevřel celou naši zemi, celý evropský kontinent a vlastně i nakonec celý svět do obruče strachu. Oni už dnes nemají lidé strach z nemoci jako takové, ale jsou oběťmi strašení politiků. Alespoň u nás vládní politici nenechají občany vydechnout. Však to známe – jsi očkovaný? No, neraduj se! Stejně můžeš dostat covid! Prodělas covid a myslíš si, že máš imunitu? Nemáš! Přežil si třetí vlnu bez nemoci? Přijde čtvrtá!

Mnohdy je vláda i vstřícná a podává národu sladkou medicínu, kdy očkované pouští pod slunečník na Jadran, do Alp či na Riviéru. Takový dovolenkový úplateček...

Z očkovacího cyklu udělala vláda cirkus se řvavou pouťovou reklamou. Ze zdravotní akce udělali reklamní akci, kde „po zatočení kolem štěstí" můžeme vyhrát tenisky a telefon... Premiér Babiš klesl na úroveň Bédy Trávníčka u kola štěstí nejmenovaného prodejce zahradních potřeb.

Vládní gauneři zkouší, jak se občané k tomuto kroku zpoplatnění testů postaví. Dnes přijdou se zpoplatněním testů, zítra podmíní zaměstnání ve státní správě očkováním a pozítří neočkovaní rodiče nebudou moci dát dítě na střední školu... Utopie či bláznění? Ale kdeže! Napadlo by vás před rokem a půl, že k vypití jedno piva budete potřebovat speciální povolovací papír? 

Třicet let po změně společenského zřízení, kde v tom „starém“ byly dvě kategorie občanů – straníci a nestraníci, a v tom současném, kde sice ústava zaručuje absolutní rovnost občanů, se tvoří opět dvě kategorie – očkovaní a neočkovaní. S tím, že jak nestraníci v minulosti, tak neočkovaní v současnosti, budou kráceni ve svých právech. A když se neočkovaný bude proti tomuto světu bouřit, tak co mu řeknou ti očkovaní? Nebuď blbej a očkuj se taky! Přesně jako za normalizace. Nebuď blbej a vstup tam taky (do KSČ)!

Takže každému, kdo nechce legalizaci stavu, kdy zde budou občané druhé kategorie, doporučuji v říjnových parlamentních volbách jediné! Volit Volný blok s podporou DSSS! SPOLEČNĚ!

Jiří Štěpánek, výkonný místopředseda DSSS