Štěpánek (DSSS): Zlo z mešit

28. října 2014 V době boje tzv. západního světa proti bojovníkům Islámského státu (IS) začíná vyvstávat zajímavá skutečnost dokazující prohnilost onoho západního světa a naprostý krach zvrácené vize muti-kulti. Sdělovací prostředky a jejich zasvěcení komentátoři (oni jsou to spíše vykladači snů svých chlebodárců) jsou zděšeni z faktu, kolik bojovníků z Evropy bojuje v řadách IS. Jenže jako obvykle jsou ve svém tvrzení mimo a to právě proto, že se drží oné multikulturní vize „sjednocené“ Evropy.

Tak příkladně, při útoku na kanadský parlament islámským fanatikem se psalo, že útočil Kanaďan. No, Kanaďan. Nakonec se z něho vyklubal syn libyjských přistěhovalců, využívajících štědrý kanadský sociální systém. Stejné je to i v sousedním Německu, kde rozvědka zjistila, že v řadách IS bojuje 450 Němců. Je otázka, kolik jich je skutečných Němců, tedy potomků těch, kdož žijí na území našeho souseda po staletí, anebo se většina z nich jmenuje Mehmet či  Mustafa? Stejné je, když rozvědka Velké Británie zjišťuje totožnost „Brita“, který na videu s komentářem odřezává hlavy západním novinářům. Další titulek ve zprávách vemlouvavě a pateticky sděluje, že dvě Rakušanky odjely bojovat do Sýrie posílit řady bojovníků IS. Jestli si někdo představuje, že ony Rakušanky jsou dvě blonďatá děvčata v dirndlech, tak ho vyvedu z omylu, protože jejich jména končí na  –džič  a jejich rodiče přišli z muslimské Bosny…

Právě na těchto příkladech je vidět, kam došla snaha bruselských sociálních inženýrů o smíchání původních evropských národů s miliony přistěhovalců z celého světa. Rozhodně nedošlo k jejich integraci, jak po kulturní či sociální stránce, a naopak se v západních metropolích a velkých městech vytvořila přistěhovalecká ghetta, uzavřená před státní zákonnou mocí a kulturním vlivem určující západní civilizace. Děti přistěhovalců se cítí vykořeněni a sami nevědí „co jsou“. Jsou kupříkladu Turci, když bydlí ve čtvrti obklopeni Koránem anebo jsou Němci, když používají facebook, hudební přehrávače a dívají se na MTV?

Právě tuto jejich vykořeněnost a neschopnost se adaptovat s hostitelskou zemí využívají islámští duchovní ve stovkách a tisících mešitách k tomu, aby jim kázali radikální výklad islámu a infikovali je virem násilí vůči Evropě, civilizačním a kulturním výdobytkům 21. století. Proto rostou řady bojovníků IS, když v posledních třiceti letech rozhodovalo o tom, kdo je Evropan, udělení občanství a ne staletá působnost jejich předků na evropském kontinentě. Jak to vypadá v praxi, vědí fanoušci fotbalu znající francouzskou fotbalovou reprezentaci. Nic ve zlém, ale toto mužstvo vypadá spíše jako výběr Afriky, než reprezentační výběr evropské země. A to je fakt, který pouze konstatuji. Skutečnost je skutečnost.

Nyní se Evropa nachází na rozcestí. Jestli povolíme, staneme se ohroženými cizinci na vlastním kontinentu. U nás v české kotlině a moravských úrodných plání máme jedinečnou šanci nedopustit, aby tu islám zapustil kořeny. Nedejme se zmást líbivými řečičkami uhlazených mluvčích muslimské obce v ČR, kteří nás budou ohlupovat, že mešita je místo setkávání, rozjímání a modliteb. Není tomu tak. Podívejme se na západ, za naše pohraniční hory. Nechť se tyto hory stanou neprostupnou hrází proti cizímu náboženství a silám, které chtějí zničit naší národní podstatu a vyhnat nás z našich domovů. Cizí nechceme a svoje si nedáme!

Jiří Štěpánek, výkonný místopředseda DSSS