TREST SMRTI pro vraha Elišky!

Eliska 11. září 2014 Násilná smrt devítileté Elišky Kožnerové z Klášterce nad Ohří musí být spravedlivě potrestána. V civilizované společnosti by bestiálního vraha dítěte čekala šibenice (v USA platí smrt za smrt).

Česká republika se díky členství v EU bohužel zařadila ke státům, které o vraždící bestie dlouhodobě pečují a stravují je z peněz daňových poplatníků. Některé z těchto deviantních zrůd se dokonce dostanou znovu na svobodu, začnou „nový život“, například vraždou dalšího člověka. Několikanásobný spartakiádní vrah má novou identitu a chodí mezi námi, jako by se nic nestalo. A takových je víc.

DSSS je pro okamžité obnovení trestu smrti! Česká republika nesmí být rájem feťáků, deviantů a jiných odporných zrůd, které vraždí naše děti či seniory.

Morálně zvrácení politici typu Dienstbiera, Šabatové a spol. si zde permanentně hýčkají homosexuály a jiné úchyláky, ale co se děje na ulicích, je absolutně nezajímá. Naše děti jsou již dlouhodobě v nebezpečí, tento morálně zruinovaný stát se nedokáže postarat o jejich bezpečí. Změňme to!

Tiskové centrum DSSS

K tématu

PETICE ZA ZNOVUZAVEDENÍ TRESTU SMRTI

TRAGICKÝ KONEC PÁTRÁNÍ! Elišku (9) našli mrtvou