V Praze byl otevřen konzulát LSNS

Img_20191104_1630366. listopadu 2019 V pondělí 4.11.2019 byl v Praze slavnostně otevřen stranický konzulát Ľudové strany Naše Slovensko (ĽSNS). Konzulát se nachází na stejném místě jako stranický sekretariát Dělnické strany sociální spravedlnosti (DSSS): Moulíkova 5, Praha 5.

Slavnostnímu otevření konzulátu byl přítomen poslanec Evropského parlamentu Milan Uhrík, který za přítomnosti předsedy DSSS Tomáše Vandase a místopředsedů Jiřího Štěpánka a Aleny Poláčkové řekl: "Je pro nás čest mít takové oficiální zastoupení v Praze a jen to navazuje na ty přátelské vztahy mezi slovenským a českým národem. Slováci žijící v Praze se mohou zastavit v této krásné kanceláři poblíž centra Prahy a informovat se o naší práci, vzít si propagační materiály, a naši kolegové z Čech, kteří nás dobře poznají a dlouho spolupracujeme, jistě dokáží dobře zodpovědět všechny případné otázky.

Předseda DSSS Tomáš Vandas k tomu uvedl, že "jsme velice rádi, že můžeme ĽSNS v Praze přivítat a je dobře, když naše spolupráce pokračuje nejen po politické linii, ale i v té osobní rovině, protože to je to cenné a důležité."

Slavnostnímu otevření konzulátu ĽSNS samozřejmě nemohl chybět slavnostní přípitek, dobré občerstvení a vyvěšení stranického banneru. Delegace našich slovenských přátel pak strávila čas v příjemné a přátelské debatě.

Stranický konzulát ĽSNS je tak oficiálně otevřen všem zájemcům o¨činnost našich slovenských kamarádů. Návštěvu si můžete domluvit na telefonu 603 427 704 nebo na e-mailu info@dsss.cz.

Tiskové centrum DSSS