V Praze zaznělo jasné NE islamizaci a imigraci v ČR

10151992_319036708305836_7394292790522525996_n 22. února 2015  V sobotu 21.2 se v Praze na Staroměstském náměstí konalo shromáždění Dělnické strany sociální spravedlnosti (DSSS), které bylo zaměřeno na problémy imigrace a islamizace v naší zemi.

Zhruba sto dvacet účastníků přivítal úvodním slovem předseda pražské organizace DSSS Jiří Petřivalský, který shrnul násilné dopady radikálního islámu v Evropě za poslední měsíc a upozornil na stoupající brutalitu teroristů.

Jako další vystoupil s projevem předseda DSSS Tomáš Vandas. Zmínil neutěšenou situaci v Evropě, odsoudil tzv. multikulturalismus a jako viníka tohoto stavu označil čelní politiky Evropské unie a politiku Bruselu. Rovněž kritizoval domácí politické elity a také upozornil, jak nyní, ve snaze nalákat voliče, přebírají rétoriku dělnické strany.

„Je velmi zajímavé sledovat, jak najednou ti, kteří nás, co jsme na hrozbu imigrace a islamizace upozorňovali, co jsme zdůrazňovali důležitost ochrany národních zájmů, jsou ze dne na den vlastenci. Typický příklad je ODS. Strana, která tady dlouhá léta rozkrádala státní majetek, jejíž kmotři ovládali ministerstva a umožnili prorůst organizovanému zločinu do nejvyšších pater politiky, se najednou chová jako strana s národními principy, její předseda Fiala a poslankyně Černochová kritizují imigraci a islám, a vystupují na protiislámských akcích. Přesně podle hesla kam vítr, tam plášť,“ uvedl lídr DSSS.

Jako poslední hovořil výkonný místopředseda DSSS Jiří Štěpánek, který mj. řekl: „Nyní se Evropa nachází na rozcestí. Jestli povolíme, staneme se ohroženými cizinci na vlastním kontinentu. U nás v české kotlině a moravských úrodných plání máme jedinečnou šanci nedopustit, aby tu islám zapustil kořeny.  Podívejme se na západ, za naše pohraniční hory. Nechť se tyto hory stanou neprostupnou hrází proti cizímu náboženství a silám, které chtějí zničit naší národní podstatu a vyhnat nás z našich domovů. Cizí nechceme a svoje si nedáme! Až v Saudské Arábii, Kataru, Ománu atd. budou kupříkladu moci tam usazení cizinci veřejně nosit kříž, budou tam moci slavit vánoce a bude tam otevřený křesťanský kostel, tak ať zde jsou šátky. Ale v těchto zemích vám křížek z krku sundají i s hlavou…“

Po skončení mítinku ještě někteří účastníci diskutovali s předsedou DSSS a na památku si pořizovali společné foto. Děkujeme všem za účast a za projevenou odvahu říct veřejně svůj názor na hrozbu imigrace a islamizace.

Tiskové centrum DSSS