VANDAS: Cizinec není našinec

Tomáš Vandas, předseda DSSS 16. července 2015 V souvislosti s prohlubující se imigrační krizí se objevují i názory, že příliv imigrantů může Česká republika zvládnout a že řešením by bylo umísťovat je do českých rodin, aby se lépe přizpůsobili a integrovali. Pak by nemusela vznikat žádná uprchlická zařízení, ušetřily by se náklady apod. Také by prý imigranti mohli zvýšit klesající porodnost.

Pochybuji sice o duševním zdraví těch, kteří podobné bludy vypouštějí z úst, ale neberu jim jejich názor. Jen bych se jich zeptal, kolik už si vzali uprchlíků domů a jak se o ně starají.

Dnešní doba není dobou, abychom se ohlíželi na jiné. Musíme především dbát na naše zájmy, o naši společnost. Už konečně přestaňme s falešnou humanitou, jakýmsi soucitem s ekonomickými migranty, a soustřeďme se především na sebe. Nemáme peníze pro naše nemocné děti, pro seniory a či mladé rodiny, a budeme živit cizí parazity?

Dělnická strana si hrozbu imigrace a islamizace uvědomuje velmi silně. Proto organizuje či se spolupodílí na akcích, které mají dát jasný signál vládnoucí mafii, že imigranty v naší zemi nechceme a živit je nebudeme. Cizinec není našinec. To je heslo pro budoucnost, která lehká nebude a proto si musíme chránit zbytek toho, co nám zatím ještě zůstalo.

Mgr. Tomáš Vandas, předseda DSSS