VANDAS: Volte srdcem, ne podle agenturních čísel

Tomas-vandas 17. října 2017 Parlamentní volby jsou již za dveřmi. Napětí stoupá a drtivá část mediálního světa si své favority již vybrala a hýčká si je. I proto můžeme na televizních obrazovkách vidět stále stejné politické strany, které prý jediné mají šanci ve volbách uspět. Svým způsobem je to jednoduché: média mluví přeci pravdu a tak lidé vnímají tuto selekci na úspěšné a opomíjené jako návod, koho podpořit a koho ne.

Často se nyní v této souvislosti ve světě sociálních sítí množí názory, aby lidé zvolili jen tu stranu, která má šanci podle předvolebních průzkumů, ostatní propadne ne peklu, ale Babišovi. A ejhle, tu člověk, zvažující protestní hlas proti současnému zkorumpovanému režimu, zpozorní. Babišovi?

Chci v této souvislosti varovat nejen před mediální manipulací a zavádějícími průzkumy, ale také před kalkulující volbou. Volte především srdcem! Podpořte toho, ke komu cítíte skutečné sympatie, s kým máte programovou shodu, kdo nemění názory a kdo je vždy svůj. Spekulovat o tom, zda můj hlas propadne či ne, je v tomto případě druhořadé. Může se totiž velice lehce stát, že sice podpoříte stranu, která se nakonec do parlamentu dostane, ale třeba budete následně hodně rozčarování z toho, jak se pak její zástupci budou chovat.

Dělnická strana sociální spravedlnosti (DSSS) s podporou Národních socialistů je podle mého názoru dobrou volbou. Pojďte to s námi zkusit a volte číslo 28. Je to i hlas od srdce.

Mgr. Tomáš Vandas, předseda DSSS