Vlk (DSSS): Co nechceme vidět?

Dsssnove-barevne_2 5. února 2021 Kdy našim politikům dojde, že jediný, kdo je udrží u moci, je jejich vlastní národ? Naši vládnoucí si namlouvají, že za vše může covid. Straší nás tím, o co vůbec nejde, a to Čínou a Ruskem. Současná vládnoucí strana je odstraňována, a za ní je připraven oddíl reprezentovaný světovou organizací Pirátů.

Probíhající události se nedotknou Číny a ani Ruska. Čína dokázala udržet nákazu pod kontrolou a zůstala vedoucí ekonomickou silou ve světě. EU od vyhlášení pandemie šířila paniku, která se ukázala, že je řízena, jako by někdo věděl, k čemu má dojít. Americká ekonomika v boji o světového hegemona potřebuje jednotlivé země od sebe izolovat! Nechceme vědět, jak to skutečně ve světě chodí. Příkladem je ropa z Iráku a Sýrie, kde se na jejím rozkrádání podílela celá EU v čele s Německem. O čem se nemluví, že tato ropa putovala přes Turecko a prodávala se pod úrovní běžných cen s cílem poškodit Rusko. Dalším benefitem bylo udržení hodnoty dolaru a všichni zúčastnění kupčili s válkou v Sýrii.

To byl hlavní důvod pro vstoupení Ruska do války v Sýrii. Začalo likvidovat konvoje odvážející ropu do Turecka. Přitom se USA přes Turecko snažily udržet Islámský stát, ale proti Rusku neměla Amerika šanci uspět! Jediným důvodem bylo, aby se svět nedozvěděl, o co běží a kdo je za to odpovědný.

Musíme se vrátit 30 let zpátky, abychom uviděli, jak byl vytvořen ekonomický zázrak globalistů. Byl postavený na anexi východoevropských zemí a na předání veškeré výroby do Číny. V té době se tam nacházela díky měnovému kurzu Světové banky laciná pracovní síla. EU ve službě USA zavedla bezcelní zóny a volný obchod, a Čína se tak dostala k nejvyspělejším technologiím světa. A nebyl problém, aby stát s miliardou obyvatel rozjel vlastní výrobu a následný výzkum.

Rusko nepřistoupilo na dohody OPEC a důsledkem je neprodejnost americké ropy a plynu. Amerika ztratila Islámský stát a nemá možnost ropu nakrást. Ztratila Saudskou Arábii a tím ovládání arabského světa. Nízké ceny ropy zničí samotnou Saudskou Arábii a důsledkem je boj mezi soukmenovci o peníze. Největší ztráty mají firmy, které obchodují s čínskými výrobky. Akcie evropských firem padají na minimální hodnoty a Čína je vesele kupuje. Tím se Čína stává majitelem „výrobních prostředků“ a veškeré zisky putují do Číny. Tím má peníze, aby mohla dotovat své státní firmy. Zbylé soukromé firmy provozované ze zahraničí zlikviduje! Tím má Čína takové rezervy, že je schopna přežít několik let stagnace. Samotné Rusko díky neustálým sankcím EU se orientovalo na jihovýchod. Staví plynovody a ropovody do Číny. Zde se opět Západ přepočítal, protože Rusko krizi zvládne! Důkazem je, že oba státy už několik let nakupují zlaté rezervy.

Naši vládnoucí politici by se měli konečně zamyslet nad obranou naší republiky, protože nikdo cizí nás nebude hájit! Důvod, proč bude nutností bránit ČR je i rozpínavost Turecka, které vede Erdogan, který sní o ustanovení sultanátu končícím v Německu. Nehledě k tomu, že při dnešním stavu ČR by stačila tisícovka islámských teroristů ke zničení republiky. Je zajímavé, že o této skutečné hrozbě „čučkaři“ tajných služeb neinformují. 

Je jasné, že tuto vizi podporovala Merkelová a většina poslanců v Evropském parlamentu, protože podporovali sultána – prezidenta Erdogana tím, že mu vypláceli bohaté dotace, a hlavně dodávali zbraně, které platil ropou. Přitom tento stát mu pomáhalo vyzbrojit většina států EU! K tomu jako bonus mu EU slibovala, že pro něj zavede volný pohyb v celé eurozóně! To by stačilo, aby pár tisíc islámských teroristů, rozvrátilo státy EU! Výsledkem by byl obnovený sultanát v celé Evropě, než bychom se probudili.

Musíme děkovat Rusku, že vstoupilo do války společně s Iránem v Sýrii, zatím zlikvidovalo tuto hrozbu. Ostatní zúčastnění se zalekli a v tichosti vycouvali. Bohužel nechali Erdoganovi v jeho zemi desítky tisíc vycvičených a vyzbrojených džihádistů. Lépe řečeno islámských hrdlořezů, kterých se potřebuje zbavit tím, že je pošle do Evropy. Kdo nás bude bránit? EU a NATO to určitě nebude.

EU sice podporuje auta na baterie, ale na světových trzích se jedná o ropu. Jakmile Rusko neprodlouží dohodu OPEC o omezení těžby, stane se americká ropa, a je jedno jestli z břidlice anebo ze dna moře, neprodejná. To je ten pravý důvod pro hněv USA a sankce, aby zastavila výstavbu plynovodu Nord Stream 2. Společnost, která pokládala potrubí na mořské dno, zastavila veškeré práce pod tíhou amerických sankcí.

Proč to vše Amerika dělá? Na hodnotě ropy je závislá hodnota dolaru! Nemá ho čím dotovat a jeho měnový kurz bude klesat! Tím bude klesat hodnota zboží a s tím i firem co jej vyrábí. Ropa a plyn těžený z pozemních vrtů a dopravován potrubím bude pro Evropu levnější než ten, co je dopravován po moři!

Nevím, jak nazvat politiky, kteří nevidí anebo nechtějí vidět, že postupně to směřuje ke zničení jejich moci. EU a její poskoci se starají o LGBT a imigranty. Současné parlamentní strany nemají ani ponětí, co je nutné udělat, a hlavně jak zajistit bezpečnost občanů ČR! Celých třicet let jim jde jen o jejich vlastní prebendu! Jediné, co vládne v unii jsou zákazy, korektnost, oportunismus a zametání každé pravdy pod koberec.  

Ekonomové řeší krizi způsobenou covidem a dělají, jako by boj o ropu neexistoval. Dolar ztrácí hodnotu, ale zároveň s ním se znehodnocují uložené rezervy. K tomu všemu padají burzovní kurzy a tím jsou akcie neprodejné. Lichváři v bankách snižují úrokové sazby. Dávají bezúročné půjčky a jsou přesvědčeni, že to zastaví jejich pád. Německo oznámilo, že domácí firmy nenechá padnout a bude je dotovat. Bohužel, ale z peněz EU, kam jdou povinné odvody a dividendy z ČR. Proč Československo hned po svém vzniku vytvářelo zlatý poklad republiky anebo proč se po válce usilovalo o vrácení československého zlatého pokladu z USA a Velké Británie? Zlatý poklad je rezerva na období krize, a tak nám ho Tošovský prodal pod cenou.

Žádný strom neroste do nebe. Mocní nechají dohrát své loutky do hořkého konce. Je celkem lhostejné, zda to začne u Macrona, Merkelové a skončí to poslanci v českém parlamentu. Závěrem se ptám našich parlamentních politiků, to je ten váš vysněný Západ? Opravdu to je důvod, proč jsme v EU?

Vážení vlastenci, nenastal čas a vyměnit naše parlamentní a vládní zaprodance za mimoparlamentní strany?   

Ivo Vlk