REPORT: Podpora ĽSNS jako projev národovecké solidarity

Podpora-lsns2 16. května 2016 V sobotu 14.5. se sešlo několik desítek členů a příznivců Dělnické strany sociální spravedlnosti (DSSS) na podporu naší slovenské partnerské strany Ľudové strany Naše Slovensko (ĽSNS). Shromáždění na podporu ĽSNS se obešlo bez jakýchkoli problémů a jeho symbolický význam byl splněn.

Celou akci moderovala paní předsedkyně Alena Poláčková z místní organizace Benešov, která uvítala přítomné na shromáždění, a dále předala slovo místopředsedovi DSSS Jiřímu Froňkovi, který kritizoval česká a slovenská hyeno-média za zneužití tragické události ze dne 13.5.2016, která z tragického úmrtí poslance ĽSNS Ondreje Bindera dělají nechutnou senzaci, kterou však odmítl opakovat, neboť by se podle jeho slov musel stydět před Bohem a národem. S úctou k rodině a pozůstalým po symbolické minutě ticha zazněla Slovenská národní hymna, která ztělesnila naší solidaritu.

Místopředseda Froněk dále varoval před plížícím se nebezpečím oklešťování občanských práv a odsoudil všechny politicky vykonstruované procesy s Dělnickou stranou, jejím vedením a nacionalisty při takzvaných akcích „Power.“ Nezapomněl zmínit fakt, že tyto hony na čarodějnice probíhají i dnes vůči všem pronárodním subjektům. Varoval před systémem, který z občanů dělá pouhé loutky v okovech, které poslušně kráčí v jedné řadě a řítí se ze skály. Dělnická strana sociální spravedlnosti se zastává všech občanů i tříd, které trpí finančním zneužíváním od státu. Odmítáme živit parazity namísto našich potřebných seniorů, dětí i mladých rodin. Projev zakončil konstatováním faktu, že pravda není zločinem a pokud ano, je čas na změnu. Celý projev ZDE.

Jako další řečník vystoupil místopředseda DSSS Svatopluk Černý, který vyjádřil naší plnou podporu Ľudové straně Naše Slovensko a jejímu předsedovi Mariánu Kotlebovi. Zdůraznil nezlomnost našich ideálů a pevnou víru v náš boj.

Následně po projevu místopředsedy Svatopluka Černého zazněla hymna České republiky a po jejím poslechu došlo k řádnému ukončení akce. Děkujeme za Dělnickou stranu sociální spravedlnosti všem účastníkům a především zahraničním hostům, kteří neváhali a naše shromáždění navštívili.

Tiskové centrum DSSS